Klub i Forum > Predstavljanje automobila Ĩlanova Foruma

beli mini

<< < (9/37) > >>

deki:
Moj brat j ugradjivao skoro ali u Zrenjaninu.Prezadovoljan je .Sve ga je izaslo oko 22000din.Rekli su mu da je Lovato najbolji i taj je i ugradio.Yugo je u pitanju.

Vladimir:
pored svih radosnih momenata danas jer sam i ja preuzeo delove(od amana) koje sam narucio sa mini spersa
pukne mi racvasto crevo koje spaja hladnjak i grejanje i tako sam celi dan proveo na telefonu slusajuci instrukcije i popravljajuci SAM minija
opet moram da se zahvalim na srdacnoj podrsci MISTER X-u I AMAN-u koji su mi davali uputstva oko skidanja hladnjaka
sve bi to bilo mozda i lakse da se moj hladnjak kaci kao i kod ostalih nego ima neka dva sarfa na nosacu a jednom od njih teskom mukom i nakon sat i po vremena jedva sam prisao i skinuo
jedan saraf 13 uzeo mi je sat ipo vremena tonu zivaca i ko zna sta vise

ipak sada sam vrlo ponosan na sebe jer daleko sam ja od nekog majstora i poznavaoca mehanike ali ovo sam danas uspeo
sutra cemo videti da li sam stvarno uspeo

Vladimir:
a da crevo sam dobio na poklon od nase brace iz grcke ali totalno slucajno.
poslali su mi par delova i jedan od njih bilo je crevo

ipak je to bila i vedrija strana dana, imam u steku ono sto mi je potrebno a uspeo sam i da ga zamenim sam :bravo:

gajudin:
pa kako drugacije, malo po malo pa ces kao i mister x i generalnu sam da radis :punk:

Vladimir:

--- Quote from: gajudin on September 03, 2009, 22:12:01 PM ---pa kako drugacije, malo po malo pa ces kao i mister x i generalnu sam da radis :punk:

--- End quote ---

jezik pregrizo
samo mi i to jos fali!

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version