Klub i Forum > Predstavljanje automobila članova Foruma

beli mini

<< < (8/37) > >>

Vladimir:

--- Quote from: mister x on September 01, 2009, 11:12:20 AM ---sad ce moj mini biti najbucniji ,moram i ja pod hitno promeniti lezajeve na alternatoru

--- End quote ---

jedan lezaj kosta 400 dinara
nemoj da te prevare

nenad jovanovic:
Vlado, plin, kako ga je primio Mini, buni li se ili zahvaljuje.........

Koga preporučuješ za ugradnju, koju bocu, raspršivače i kako to već, ajde napiši mi koju reč, motor mi je besprekoran,

nije mi što benzin ide na 125,oo din, nego sam ekološki svestan i obožavam planetu Zemlju....... :0_0:

Vladimir:
mislim da mi je to jedan od boljih i pametnijih investicija
komplet montaza i aparatura za plin kosta oko 200-250 eura u zavisnosti od proizvodjaca
ja sam kod sebe stavio plinsku bocu od 30 litara koja mi je zauzela vise od pola gepeka ali rezervna guma i alat mogu da stanu
mister x je obesio bocu o plafon gepeka medjutim po nekim informacijama u AMS Srbije prave problem za tu opciju i tesko izdaju atest
sto se tice ocuvanja motora a i ekologije svi smo zaradili :stekaj:
plina mozda trosi litar ili dva vise medjutim cna benzin i plina je drasticna

moj savet je Ugradi plin i neces se pokajati

na forumu postoje razlicita misljenja ali bolje visak novca koji bi potrosio na benzin ulozim u auto a kad mi se vozi na benzin pritisnem dugme i :vozimo:

nenad jovanovic:
kog mi proizvodjača savetuješ, gde da pazarim svu aparaturu, bocu i akcesorije, ili već odem kog nekog ovlašćenog

instalatera...........gde si ti kupio-ugradio plin............

praštaj na gnjavežu, al da nešto ne propustim, ipak je to MINI

Aman:
javicu ti ja sutra, cini mi se da smo kao klub ostvarili popust u jednom servisu

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version