Klub i Forum > Predstavljanje automobila članova Foruma

POZDRAV SVIMA VAMA KOJI VOLITE MINIJE

<< < (14/59) > >>

gajudin:
mislim da je ivan nasao u firmi koja se bavi uvozom i zove se euro 07
iguglaj i naci ces, nalaze se inace u zemunu i imaju takav program uvoza da to nije normalno , da neznaju ni oni sta imaju
ali bas kinetik imaju i metelijev i kosta oko 4500 dinara :cool:
da kazem da je ovog dobavljaca iskopao nas predsednik :punk:

ivan:

--- Quote from: gajudin on December 05, 2008, 17:53:05 PM ---da kazem da je ovog dobavljaca iskopao nas predsednik :punk:

--- End quote ---

hvala za šliht.

da, euro07 je veliki i ozbiljan uvoznik delova. Na njihovom sajtu ima oko 80 kataloga raznih proizvođača i nas par smo uzeli na sebe da ih pretresemo i izvučemo delove za minija. Onda ćemo da im tražimo cene i rokove za sve te delove, a kasnije i popust za članove kluba.

za homokinetik sam pitao i imaju na lageru set za minije do 84 godišta - to je oznaka 15-1039, a za kasnije modele je 15-1038

lepibajloni:
mislim no coment ljudi svaka vama cast i jos jedanput da je ovaj forum cista desetka ali sta god da sam pitao vi ste imali odgovor da li ima nesto sto vi neznate u vezi minija da li vas je neko zatekao sa nekim pitanjem pa da niste znali  odgovor i kada ce biti neko okupljanje pozdrav

BaneBRE:
da dopunim ivana. ukoliko imate diskove trebaju vam 15-1038 ali pretpostavljam da imas dobose napred tako da ti treba 15-1039 po njihovom katalogu iliti mali kinetik za dobose i veliki za diskove :)

ivan:

--- Quote from: lepibajloni on December 05, 2008, 19:16:10 PM ---mislim no coment ljudi svaka vama cast i jos jedanput da je ovaj forum cista desetka ali sta god da sam pitao vi ste imali odgovor da li ima nesto sto vi neznate u vezi minija da li vas je neko zatekao sa nekim pitanjem pa da niste znali  odgovor i kada ce biti neko okupljanje pozdrav

--- End quote ---

hvala, trudimo se  :)
uglavnom smo svi amateri, ali biće nešto od nas...

a da vidiš da možemo da budemo i nezahvalni evo i jedne preporuke:

baci pogled na tastaturu i videćeš nekoliko dugmića koji ulepšavaju život onima koji čitaju ono što pišeš...  :wink:



Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version