Klub i Forum > Predstavljanje automobila članova Foruma

POZDRAV SVIMA VAMA KOJI VOLITE MINIJE

<< < (10/59) > >>

gregor.tm:
jedini pravi mini je mini sa 10"
dobre su i 12" i 13" (to trebam napisati da nekoga ne uvredim) ali........ 10" su najlepše!!!!!!!!!

lepibajloni:
ljudi pitanje moj mini je 1000cc  ali slucajno sam naleto kod jednog dekice  u supi na dva dupla spojena (mislim da se tako kaze)karburatora sa sve izduvima original za minija sta mislite  o tome i da li valja stavljati na motor od 1000cc i koliko to para vredi mislim ti karburatori cena hvala

BaneBRE:
daj mu 50e i nek peva ali racunaj odma da ces morati da uzmes repair kit za duple su2 karburatore a to je oko 100e... stim sto niko u srbiji nece moci da ti ushteluje ta 2 karba...

gregor.tm:
ako staviš duple na std. motor onda nečeš ništa postiči. trebaš imati 3 u 2 granu. protočni auspuh.... malo rada na glavi (koji veči ventil itd.) u toj fazi se preporučuje i bolja bregasta, pa jači federi za ventile.... pitanje ako če izdržati kuplung, zapravo std. korpa... ako ga do te faze doteraš, trebaš se i malo poigrati i zameniti frtajler itd..... jednom kada počneš nikada kraja ako želiš srediti kako treba....... i največe znanje je da na kraju napraviš- doteraš iglu koja če ti odgovarati motoru.

zapravo i trebaš znati koji su dupljaci gore.

osim ako dedica ima cooper motorčič. pošalji slike ako se može šta više reči o motoru.

gajudin:
kako stoji dekica sa delovima, ima li sta jos u supi osim karburatora

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version