Klub i Forum > Predstavljanje automobila članova Foruma

POZDRAV SVIMA VAMA KOJI VOLITE MINIJE

<< < (50/59) > >>

Dušan Stankov:

--- Quote from: lepibajloni on August 21, 2013, 02:26:25 AM ---Dusane pogledao sam Ice mak i ok mi je mini samo po mom ukusu previse budzenja no stvar je  ukusa meni se svidja tvoj plavi mini nista preterano po meni to je to .
NBKV gledam ovu sliku sto je AMAN postavio,hvalaa AMANEEEEE iskreno nesto mi se ne svidja ovaj australijski model kako ti kazes retrovizori vrata kvaka na vratima  i ova nalepnica na vratima lepsa mi je kada je u donjem delu vrata gledao sam dosta slika na netu o GT ali ni na jednom nisam video ove leptire tako da videcu sta cu sa njima kada dodjem kuchi moracu da prikupim vise informacija od bivseg vlasnika,NBKV ako imas neki deo viska za GT tu samm

--- End quote ---

Hvala ti, ja sam mog plavca takvog kupio, biće tu još nekih malih sređivanja ali u osnovi ostaje pravi MINI. Pozdravljam te i sa srećom u sređivanju GT-a.  :good:

Divac:

Zaboravi leptir, ne gledaj austalijance, ovo su pravi GT:  :uraa:  :pivo: :uraa:









Divac:
I malo motornog prostora, gepek i unutrašnjost:










Divac:
Milane mislim da je za početak dovoljno lepih slika i podataka kao podsticaj i putokaz u kom smeru trebaš ići. Srećno  :pivo:





lepibajloni:
i ovaj je sada moj
SPECIAL 1100 1977god


Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version