Klub i Forum > Predstavljanje automobila članova Foruma

POZDRAV SVIMA VAMA KOJI VOLITE MINIJE

<< < (49/59) > >>

lepibajloni:
Divac svaka ti cast odakle ti samo ove slike,gde ih samo nalazish???Majstor si extra,po ovim slikama od GT-a i ovom uputsvu vidim da ni jedan nema leptir stakla da li to znachi da GT nije postojao sa leptir staklima ili je ovaj neka serija sa njima,i slike na uputstvu mi se svidjaju kakva su im sedista bila izgeldaju lepo tako da pravim takva sto posto.

Aman:

Dušan Stankov:
ICEMAC je radio jednog plavog, pogledaj kod njega, ima čak i jedan kratak clip.

nebkv:
Ovo gore je Australijanac
Oni su tokom cele proizvodnje imali sarke spolja jer su u osnovi koristili mk1 skoljku
Jedino ne znam da li su u pocetku imali varijantu sa siber staklima ali svakako nisu imali kombinaciju kao kod LB
LB
I ja sam u nekoj fazi prikupljanja delova pa sam tanak  :)

lepibajloni:
Dusane pogledao sam Ice mak i ok mi je mini samo po mom ukusu previse budzenja no stvar je  ukusa meni se svidja tvoj plavi mini nista preterano po meni to je to .
NBKV gledam ovu sliku sto je AMAN postavio,hvalaa AMANEEEEE iskreno nesto mi se ne svidja ovaj australijski model kako ti kazes retrovizori vrata kvaka na vratima  i ova nalepnica na vratima lepsa mi je kada je u donjem delu vrata gledao sam dosta slika na netu o GT ali ni na jednom nisam video ove leptire tako da videcu sta cu sa njima kada dodjem kuchi moracu da prikupim vise informacija od bivseg vlasnika,NBKV ako imas neki deo viska za GT tu samm

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version