Klub i Forum > Predstavljanje automobila članova Foruma

POZDRAV SVIMA VAMA KOJI VOLITE MINIJE

<< < (36/59) > >>

lepibajloni:
Evo malo da osvezim temnu mini je ajd da kazem kao konacno gotov zahvaljujuci Duletu Mx koji mi je poklonio matice za tockove namontirao sam mu nove gume i felne pa da vas cujem
















Aman:
lepo si odradio, kad stignu ove sitnice mislim da ce biti jedan od lepsih minija... ako ga stavis na prodaju, ne razgovaramo vise!  :wink:

sta cemo sa starim felnama?  :blush:

gajudin:
bravo, puno truda i avo rezultata, kao sto kaze aman kad stignu dzidzabidze bice kao raketa :punk:

Sinisa:
Ajd nek je sa srećom. Da se lepo i dugo voziš. Lepo je ispao. Ima još par sitnica, ali si ih ti sigurno svestan, da ja sad ne pametujem nešto.

lepibajloni:
Evo mene hvala za Minija da imam jos par sitnica koje bi kako neko kaze trebalo da stignu krajem nedelje stichi ce nadam se ali ja taman sredio mog minija i evo vozikam se sa njim svaki  dan po ovom snegu i minusu ujutru pali iz prve aliiiiiiiiii moram sve da vas pozdravim i zelim vam uspeha u minijadi i da bude sve kako ste planirali a mi cemo se videti u Anki ili nekom drugom mestu u Augustu kada se vratim sa broda ali sam organizovao mog zeta da doveze minija na minjiadu pa ako ja ne mogu eto... bar ce mini da bude tu pa bih dao i predlog za one koje imaju minije a da znaju da nece biti tu da organizuju neke osebe od poverenja da im dovezu minija na skup i samim tim se povecava br ucesnika pozdrav svima jos jedanputa caooooo :punk:

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version