Klub i Forum > Predstavljanje automobila članova Foruma

POZDRAV SVIMA VAMA KOJI VOLITE MINIJE

<< < (32/59) > >>

lepibajloni:
Ljudi zanima me da li je i kako je moguce ugraditi centralnu bravu i podizace na minija,moj je iz 75god ako je moguce da li znate gde to moze da se odradi u Beogradu pozdrav svima  :punk:

gregor.tm:
farbanje.... na fotkama izgleda simpatično..... samo što nerazumem lakirere zašto ne pofarbaju unutrašnjost blatobrana i kabinu, pogotovo prostor oko motora. nismo više 80 tih godina da bi se više tako farbalo.
nema mi goreg kada otvoriš haubo lepo ofarbanog minija a ono oko motora užas. vlastniku minija treba biti ponos da otvori haubu i da je ispod sve ofarbano. nema lepšeg kada otvoriš haubu i ljude infarkt od ofarbanog motora i okoline.... jer svi očekuju krš kao što su ga navikli nekada.

centralnu bravu i podizače je moguče ugraditi. neznam ko to radi u BG ali kit se može kupiti u GB. i nije neki problem za montažu.... ali što bi to stavljao na oldrimera? nema večeg čara nego vrtenje ručice ili dostojanstveno zaključavanje brave sa ključem ;-)

gajudin:
to lutko samo napred :punk:

lepibajloni:
Al me sprzi gregor samo tako posto mi je ovo prvi mini koji sredjujem u zivotu a placam limara-farbara,da mi radi minija ja iskreno nisam ni znao da treba da se farba iznutra,no svaki pocetak je tezak i naucis nesto novo a motorni deo  prostora nije farban zato sto hocu kasnije kada se vratim u BG da izvadim motor i da ga ofarbam u zeleno mislim da svi vec znate koja je boja,tako da cu tada i farbati i motorni deo,
ja sam ipak za centralnu bravu jeste da ne ide i isto tako i za podizace no o tome se jos razmisljam.
Pozdrav svima   :uraa:

lepibajloni:
Sta kazete na rucicu menjaca valja li ???


Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version