Klub i Forum > Predstavljanje automobila Ĩlanova Foruma

POZDRAV SVIMA VAMA KOJI VOLITE MINIJE

<< < (31/59) > >>

lepibajloni:
E sad ajmo da vas cujem cekam kritike pohvale  znate vec sta kako koliko gde itd sta mislite za sada kako izgledaa :punk:

nenad jovanovic:
s obzirom na cenu i bez obzira na cenu ako je i dalje u 350,oo eura, fantastican posao........

ne ljubim nesto crvenu boju , ali ova je kao lak za nokte, sija, stoji mu i dojmi........

Ja sam fasciniran, prepustam ostale komentare expertima verujem da ce naci neku manu, ali ja cenim ovaj rad

besprekornim i izrazavam apsolutno postovanje za trud, volju i estetski dojam.........

elem, sve me to ceka..............i to vrlo skoro

Sinisa:
Deluje da nisi imao puno posla oko limarije? Ne izgleda lose gledajuci ga ovako preko malo tamnijih fotki. Kako si ti zadovoljan kako je ispao?

BaneBRE:
ovako na slikama izgleda odlicno e sad kako je uzivo to cemo vec videti  :punk:

lepibajloni:

--- Quote from: Sinisa on April 18, 2009, 19:29:59 PM ---Deluje da nisi imao puno posla oko limarije? Ne izgleda lose gledajuci ga ovako preko malo tamnijih fotki. Kako si ti zadovoljan kako je ispao?


--- End quote ---
Ne posla oko limarije nije bilo puno zamenjene su sajtne i pod sajtne  i bilo je malo korozije u donjem delu zadnjih stakala i zamnjeni su mu oni neznam kako se zovu coskovi kod sofersajbne i napred sa leve strane je bio malo ulubljen pa mu je to ispeglano u susutini nije bilo bas puno posla oko limarije.A svi troskovi oko farbanja su me izasli 355 eura a kupljena je farba marke heelys  a ostali materijal za pripremu nije iz kine i negde oko oko 10 kg zastite kaze mi da na tome nisu stedeli a videce te ga uskoro i uzivo ako neko zeli broj od mog majstora slobodno neka se javi pozdrav  :punk:

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version