Klub i Forum > Predstavljanje automobila članova Foruma

POZDRAV SVIMA VAMA KOJI VOLITE MINIJE

<< < (26/59) > >>

Sinisa:
A gde su one nove felne i gume sto si nabavio?Nisi ih jos montirao?

ivan:

--- Quote from: lepibajloni on November 20, 2008, 10:38:12 AM ---Pozdrav evo ga i moj mini evo je saobracajna i ladnom u je jos uvek bila njegova knjiga tj uputstvo za upotrebu nase a i englesko

--- End quote ---

možemo li nekako da dobijemo to uputstvo skenirano?  :thinking:

Sinisa:
Ja rekao da cu da pozajmim da to iskopiramo ali....lenjost,nista drugo.I to cu sutra.

lepibajloni:
Gde ste ljudi pozdrav svima nije me malo bilo radilo se malo vozim minijam i ubedjujem ljude oko sebe da pazare i jedan za sebe ja moj jos uvek spremm za farbanje bice u skorije vreme,nego u potrazi za minijem za mog prijatelja NIKAC novi je clana naisao sam na copera GT iz 77 sa sredjenim motorom puna generalna nosi gume 14 doteran iz francuske nekada davno ima sportska sedista mehanicki totalno sredjen ajd sad kazi te mi vi nesto vise o GT koliko para da mu ponudimo koja mu je cena inace u voznom stanju hvalaa :punk: :punk: :punk:

ivan:
ajmo redom... prvo, ne može da bude i GT i cooper, to su različiti modeli. Ako je '77 onda je GT.

14" felne? hmmm nisam čuo za više od 13.

u svakom slučaju zviči kao redak primerak vredan pažnje (verovatno i para). najbolje da ga uslikaš ili da neko od iskusnijih sa foruma krene sa tobom u razgledanje

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version