Klub i Forum > Predstavljanje automobila članova Foruma

POZDRAV SVIMA VAMA KOJI VOLITE MINIJE

<< < (23/59) > >>

gajudin:
zeznuo sam se nije misa nego laza vulkanizer i broj mu je 063/347-040
mozda mu je to drugi broj, ili je neki drugi vulkanizer koji ima minija a da je iz borce , ali cisto sumnjam
inace sam ga bio zvao na skup kada je bilo na uscu ali je bio na putu i nije mogao da dodje

lepibajloni:
Ja mislim da pricamo o istom liku radnja mu je sa desne strane iz grada bas pre salona skode i rekao mu je da mu je mini zut sa bez kozom i svo sredjivanje ga je izaslo 2000eur i sada ima petokraku felnu da sam imao da bih mu i vizit kartu ali ja ih nemam ali sam mu spomenuo za forum i klub al mikaze da on nema vremena za net.Inace minija vozi samo leti.

ivan:
vrbujte sve za Klub, čak i ako nisu za forum...

trebaju nam ti kontakti za skupove itd.

gajudin:
to je taj, ima petokrake ats felne kao sto prodaje brutalac

lepibajloni:
E pa ovako konacno sam se danas vozio ceo dan sa minijem  po gradu i mogu vam reci da sam odusevljen :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: nego kasnije sam skapirao da mi se u kabini osecaju izduvni gasovi i mogu reci da nije stedljiv na benzinu iako je 1000cc zasto toliko srce benzina da li mora karburator da se nasteluje i onda na parkingu mu vidim malu baricu ulja ispod motora sa vozaceve strane sta moze da bude  :thinking: :thinking: :thinking: i pored svega sam odusevljen sa njime  :hid_crazy: :hid_crazy: :hid_crazy: samo jos te gluposti da mu sredim.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version