Klub i Forum > Predstavljanje automobila članova Foruma

Austin Mini 1000 '70

<< < (9/62) > >>

gregor.tm:
ma šta fali šraftama?
OK.... u originalu su ih imali samo cooper modeli..... ali mini je prvi auto sa štraftama po haubi i tek nakon njega su došle u modu.
moje mišljenje je da na miniju mogu simpatično izgledati.

mean:
Dobro onda strafte mogu samo ako ces od njega da pravis crni auto koji ce da ide brzooo.....koliko brzo?....jaaako brzo i da mu stavljas neke KAO turbine i sta ti ja znam,e samo onda smes da stavis strafte i to recimo narandzaste boje da daju dobar kontrast i da svetle u mraku(mogu i zelene).U tom slucaju bi morao biti visok oko 2 metra,imati svoj bend i grupi devojke koje bi vristale na tvojim koncertima za male pare......ako kojim slucajem nemas ovakve kvalitete koji se nalaze opisani u gore navedenom tekstu strafte ne dolaze u obzir jer ce ljudi misliti da si feget (sacuvaj boze)
Postoji jos jedna varijanta za stavljanje strafti ali u tom slucaju bi morao da volis kawasaki zelenu boju,da nosis sarene pertle na patikama i lazes drugare da si sa drugaricama a izlazis u GAY barove :lol:

NEMOJ stavljati strafte :wink:

Darjan1275:
ha ha :laughing:
Ić će bet štrafni :blush:

gregor.tm:
auuuu meane što me pregazi......  :olomljen:

naravno Darjane..... na tvoga nemoj ih stavljati. pusti kič, vozi klasiku  :wink:

mean:
Sorry gregore,pisali smo post u isto vreme pa nisam ni video sta si napisao :blush:

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version