Klub i Forum > Predstavljanje automobila članova Foruma

Austin Mini 1000 '70

<< < (59/62) > >>

Divac:
Odličan ti je mini  :good:
Lepo što si bio u Banja Luci, to je susret na koji već dugo planiram otići ali se ne da.
Očekujemo te na Minijadi. Važi?

Darjan1275:
Jao, ta Minijada mi je odavno želja, ali tu je par ograničavajućih faktora, financije, daljina puta, ispitni rokovi, sami vrh sezone u tome terminu, rado bih ja da se poklopi sve ali... :S
Što se Banja Luke tiče, nisam imao gotovo nikakva očekivanja, a grad kao grad je prelijep, ekipa koja organizira susret je odlična, vlada domaćinska atmosfera, ja sam bio oduševljen, tko god je u blizini neka navrati obavezno.

A što se znaka tiče, nisam ni sam načisto s time, vidjet ćemo...

gregor.tm:
znak je obavezan  :wink:
MK3 mini znak bio mu jako fino stajao. ili neka custom varijanta od Mk2 coopera. samo ne novije cooper sa krilcima.
inače izgleda mini super!!! super fotke.
 :pivo:

Darjan1275:
Vrijeme bi bilo da obrišemo prašinu s teme.. :blush:

Za početak, malo slika kako je vrijeme prolazilo...


I onda se dogodio krš i lom u motoru, trkači u diferencijalu su se međusobno posvađali i ovo je rezultat. :fgh:








Diferencijal je uskoro presložen u drugo kučište, ostao sam na 2.9 prijenosu, a dr. Ivo Kain je napravio par sitnih dorada na usisu/ispuhu što je rezultiralo time da auto ide bolje nego ikad, slađe se vrti, tako da sam prezadovoljan.

Darjan1275:


Zatim, sjeo je Nardi Torino u unutrašnjost...




A posjetio se i susret u Šibeniku gdje je Vladimir donio OZ felge. Hvala Vladimire! :pivo:

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version