Klub i Forum > Predstavljanje automobila članova Foruma

Austin Mini 1000 '70

<< < (42/62) > >>

Darjan1275:
hmmm mislia san ih u boju krova piturat :thinking:
a ne znam, ne mogu ih još stavit jer tribam nać gumicu koja ide između proširenja i karoserije, a i lipša su mi proširenja kad se sjaje, mislim da neće popucat boja, jedna ruka predlaka i malo elastina u boju i ne bi smilo.

Brutalac:

--- Quote from: Darjan1275 on February 04, 2010, 22:36:26 PM ---a ne znam, ne mogu ih još stavit jer tribam nać gumicu koja ide između proširenja i karoserije...

--- End quote ---

Ne treba ti gumica...
Treba ti vremena i volje da svako prosirenje sjedne uz lim maximalno dobro i super ce ti izgledati...tako je napravio Lignja...uostalom, mislim da se ta prosirenja nisu ni montirala sa gumicom... :thinking:

gregor.tm:
kao što veli Brut. te vrste proširenja se montira bez gumice. u 60tih nisu imali pojma o gumicama. i to su retro nostalgična proširenja.... i uništio bih sa gumicom, pogotovo farbanjem.
proširenja možeš fiksirati sa lepkom za šofer šajbnu i staviti šarafiče ili nitne samo za ukras. to znači nalepiti samo glavicu, bez da bušiš karoseriju. ali to zahteva ogromno preciznosti i vještine.
ako ih farbaš..... onda vjeruj, da če se svaki kamenčič videti zapravo oštetiti lak.... i nema veze koliko si stavio elastina ;-)

Darjan1275:
ma ogrebala su mi se na par mista kako su stala u garaži, moran ih piturat, a ne znan za ovo montiranje bez gumice, vidit ću još :thinking:

gregor.tm:
ako su se ogrebala, onda pokušaj sa poliranjem ako nisu ogrebotine preduboke.
proširenja su namerno napravljena iz crnog gela kojeg se može poliranjem ili brušenjem koregirati. slična kao sa W&P proširenjima.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version