Klub i Forum > Predstavljanje automobila članova Foruma

Austin Mini 1000 '70

<< < (32/62) > >>

aca grunf:
drago mj je znati da neko nema problema sa mini hirurzima,ja sam uvek imao sa njima problem jos kada sam kupio prvog minija,i od tada sam radim skoro sve,mada nemam garazu,imam dvoriste...neradim struju i pituranje,jer uslovanema za to...
minic ti fino izgleda :bravo:

Darjan1275:
čisto da apdejtam temu
malo počeo interijer sastavljat, postavljen i zategnut tapecirung krova, stavio zadnji sic i nešto tapeta


istokarene distance za zadnja kola prema originalnima.

Piturana usisna i ispušna, očišćen karburator

s drugim vozilom u garaži

gajudin:
samo napred ,bico to jedna lutka,otvoreno moj najveci favorit                                                                                                  jer kada budem miniku  sredjivao ide u tu boju kao i krov :punk:
bez ljutnje :blush:

gregor.tm:
super ti idu radovi ali nebi bio ja ja, ako nebi dao malo kritike....... jer si našpricao masu ispod zadnjeg branika. to je spodnji deo minijeve guze i treba biti gladak!!!
guma za prtljažnik..... trebao si dati za stariji tip na vrata i ne karoseriju ;-)

jel si tokario distance iz Fe ili Alu?

kako proširenja? ta me najviše zanimaju ;-)


Darjan1275:
tokareno je iz aluminija, naravno :wink:
a za hrapavu masu veznih limova, nisam je ni ja htio ali kad sam doša po auto :bljak:
šta reć, kreteni pituri

nije nigdi žurba s proširenjima, ona će se zadnja montirat, dotad su u gepeku, ovako baš izgleda mad max s kolima koja strše van pun q. :hid_crazy:

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version