Klub i Forum > Predstavljanje automobila članova Foruma

Austin Mini 1000 '70

<< < (28/62) > >>

BaneBRE:
jel pravis neku custom granu ili sta?


super izgleda  :good:

Darjan1275:
ovo je original 3 u 1, s Coopera pa ću je malo sredit i ubacit.

r_dalibor:
Darjane pregledao sam tvoju restauraciju. Cestitam! Ogroman posao, odlicno uradjeno. Po pitanju boja za trapove sasiju, mada si ti to vec sve lepo uradio, preporucujem HEMPEL brodski program boja, naravno dvokomponentni. kod tebe toga ima svugde, kod nas ima na Novom Beogradu. Testirao sam na nekim sasijama koje stoje preko pet godina na suncu snegu i nista nepopusta. To su boje za najgore uslove gde: sunce, so, voda maksimalno nagriza. 
 Pozdrav Dalibor

Darjan1275:
Da, poznato je da su brodske boje jedne od najkvalitetnijih za zaštitu, ali dosta su masne te nisam siguran kako bi se šprickit i kasnija boja prihvatila na nju.
Zadnji most je katastrofalno ispa, koristio sam temeljnu i hammerite, hammerite je najveće smeće od boje za takve stvari, izgubio je skroz sjaj, ljušti se, ali bitna je funkcija a ne izgled (tješim se :laughing:).
Na prednji most je išla temeljna pa šprickit, predlak, i boja, i to je odličano ispalo.

Danas mi je barba montira tapecirung krova, pola šipki je bilo krivo jer ih je neki genije krivo postavio, pa je bilo veselja...

I RC40 ausuh je stiga

r_dalibor:
Da hammerite ako si koristio boju koja ide direktno na rdju, ima u sebi kiselinu. I ja sam je probao i razocarao se. definitivno je najbolje peskarenje i dvokomponentne boje. Ili Virtov konvertor rdje, pa osnovna.

 da li je i tvoja grana kao na slici?

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version