Klub i Forum > Predstavljanje automobila članova Foruma

Austin Mini 1000 '70

(1/62) > >>

Darjan1275:
Evo da i ja predstavim svoje malo čudo
A kako je to izgledalom možete vidit na sljedećim slikama






Pa se počela radit limarija :)

Darjan1275:
Obrušene su zadnje podnice, tu nije bilo truleži :punk:



Ali zato su prednji podovi bili propali


I drugi pod je zamijenjen, nemam slike
Pa unutarnji prag


Izdrican zadnji lijevi blatobran, prijašnji "majstor" je nabacio kita

Uglavnom, to sad ovako izgleda


Od limarije promijenjeno: Prednji vezni lim, oba prednja blatobrana, trokuti, vanjske oplate vrata s tim da su ručno rađene nove podnice od vrata, pragovi, prednje podnice, zadnji vezni lim, zadnja hauba, i zamijenjen svaki dio gdje je bilo trulo

Darjan1275:
Mini je sada rust free, a evo slike slaganja zadnjeg mosta





Rezervar pituran

Prednji most



Ide Hi-Lo na sve kotače, mijenjaju se gumice i ležajevi na prednjem ovjesu, novi diskovi i kočiona kliješta, prebacivat će se na kočioni sistem front to rear

Darjan1275:
Motor je 1300, iz Austina, malo kemije, kaže bivši vlasnik da je diferencijal od 1100 :blush:



Na motoru je sad napravljena generalna, klipovi 2. specijala, promijenjeni aksijalni, leteći i glavni ležajevi, ventili, glava obrađena, vodena pumpa, uljna pumpa, lanac, itd.
Ostalo je još promijeniti kučište termostata i piturati blok, žao mi je što nemam slike složenog motora
Pa smo opiturali auto odoli



Auto je sad u pitura, ide u old english white sa crnim krovom, crne ATSice s poliranim rubom, i Group 2 proširenja
Eto to je to, ovo je tek početak, sad treba početi slagati ovjes
Ako vas nešto zanima, samo pitajte, pozdrav! :good:

Aman:
auuuu izgleda da ce biti najlepsi.. samo ja bi ostavio i beli krov.. nekako mi je to bas retro... moj sledeci ce u cisto belu da ide  :dirol:

e sta bi dao da imam dvoriste... ovako ispred zgrade bas ne ide...  :cry:

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version