Klub i Forum > Predstavljanje automobila članova Foruma

mini Turbo

<< < (2/8) > >>

banex:
uh!  :srce:

ivan:
 :bravo:  :pray:

hocemo jos slika... vecu rezoluciju, detalje, enterijer..

gajudin:
sta reci a ne zaplakati :cry:
od srece :hid_crazy:

Sinisa:
Veliko hvala.

gregor.tm:
hvala na odgovorima. evo potrudit ču se prikazati minija od njegovog početka.



tako je izgledalo davnih godina kada sam kupio školjku od minija u italiji. bila su to predivna vremena kada se toga još moglo nači. bila je bez hrđe ali u italijanskom stilu pomalo udarena sa svih strana.

ofarbao sam je u žutu perla boju. bila je to prekrasna boja, jer u ono vreme nije ni bilo žutih minija... ljudi su me na putu zaustavljali i govorili da je to naj sexi boja koju su ikada videli.





naravno.... farban je bio i motor.




mini se je polako sređivao i tako je nekada izgledalo.


i sada jedna najranijih fotki minija.



prvi mini miting za žutog minija. to je bilo neke 96" godine.


ajde sada..... ko je bio veči frajer. slikano u portorožu...


sa njim sam radio  oko 50.000km godišnje. u četri godine sam prešao 200.000 km. imao sam dugi diferencial 2,9 i uživancija je bio za duge ture. skoro svaki vikend nas je vozio na more. evo fotke, da se vidi šta sve stane u minija. nakon ove slike okupila se gomila ljudi i gledala koliko stvari je bilo u miniju. ni sami nismo verovali.



naravno uobičajna vožnja ga nije ispunjavala i trebao je pomirisati i pistu. tada još sa 998 motorom.



sve je bilo super i fino dok je bilo na njemu originalnih i standardnih delova.
98" ispred mene su se sudarila dva auta. jeden je odleteo u minija. dobro sam prošao.... do sada sam našao samo fotke popravljanja....



evo to je prvi deo priče o mom žutom miniju. sve se je to dešavalo negde oko sredine 90". nastavak dolazi uskoro, samo da poskeniram slike.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version