Klub i Forum > Predstavljanje automobila članova Foruma

mini Turbo

(1/8) > >>

gregor.tm:
pozdrav svima. nije fer da samo pišem po forumu a nepredstavim svog minija.
konačno sam si uzeo malo vremena da okačim fotke mog minija.
za početak neke starije ispred pet godina.... onda ču polako kako ih skeniram kačiti i one prve fotke i rane radove na miniju, kao i kasnije prerade .....
žuti je moj prvi mini, kojeg nikada nisam prodavao i uvek če ostati kod kuče.... a plavi je kod mene tek 10 godina i naravno sada je od žene. oba su rađena iz nule- gole školjke....











biče još fotki.....

BaneBRE:
predivno, svaka cast stvarno  :good:


jel ovo od metroa turbo motor?

Brutalac:
Sad kad vidim zutog se sjetim kako je to u biti DOBAR Mini bio...zaspustio si ga i molit cu te lijepo da ga sto prije vratis u ovakvo...u biti bolje stanje... :bullshit:

gregor.tm:
imaš pravo Brute. dve godine ga nisam ni taknuo. na žalost kuča i beba mi pojela svo vreme. ali evo mali je več malo narastao, uselili se u kuču, pa če ponovo biti vremena. zimi nadam se da ču složiti novi motor sa još dodatnim preradama.... a u proleče na za nagradu dobiva carbon delove, farbanje.... itd. do jeseni realno bi trebao biti spreman..... ovog puta bez svih krom sranja. ide samo pocinčeni vijci, sve kromirano oko motora ide dole.

Banebre.... osnova motora je MG metro turbo .... isti kao što su ga ugrađivali u ERA mini turbo. počelo je sve 98" ali od tada je proživeo ogromno promena. zapravo ništa više ne odgovara tvorničkoj specifikaciji osim vanjski izgled. a i te slike su stare i to bez intercoolera....

Darjan1275:
Perverzija, Mini je apoteka :punk: :punk: :devil:

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version