Klub i Forum > Predstavljanje automobila Ĩlanova Foruma

litra

(1/2) > >>

Revolution:
Mini 1000....trebao bi biti jedan od IMV-a po licenci
Za sada smo krenuli u total strip i skidanje farbe do metala....ima vise od tri sloja farbe i jednostavno je neprihvatljivo da se farba preko....od trulezi po karoseriji ...vidljivi su zadnji dzepovi, zadnji subframe, trouglovi ispred vrata...do suvozackih vrata ka krilima , zadnja hauba......ono sto me brine je trulez koja je ne vidljiva....sajtne....koje su lose uradjene pa ce morati iznova....i ono sto je pokriveno limom, gitom  i slicnim puniocima....kako god peskirace se kriticna mesta i detaljno ce se pretresti svki deo karoserije....

edit

postoji neki problem sa ubacivanjem slika  URL404 not found....

Revolution:
i dalje ne radi preko postimage...iako sam napravio novi nalog..sad cu da probam preko photobucketa

Vladimir:

--- Quote from: Revolution on December 08, 2016, 10:23:50 AM ---i dalje ne radi preko postimage...iako sam napravio novi nalog..sad cu da probam preko photobucketa


--- End quote ---

Ponekad zabaguje postimage. U svakom slucaju imas uputstvo na forumu  kako da postavis slike ;)
http://forum.miniclubserbia.rs/index.php?PHPSESSID=15575ec4f02a20f93f7b366f104e45cf&topic=4599.0

Revolution:






kao sto vidite zapoceo sam RASTURACIJU ...ono sto sleduje pre restauracije.....bitno je samo sve sloziti i obeleziti....

Milance_cam:
Mislio sam da si uzeo crvenog IMV-a iz Nisa koji se skoro prodao, ovaj je novost, bar meni.
Sta da ti kazem, srecno  :mks:

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version