Klub i Forum > Predstavljanje automobila članova Foruma

Projekt No 1/4/30tak za sad

<< < (2/2)

issigonis:

--- Quote from: Austin Cooper S on February 25, 2016, 19:38:20 PM ---Nisam znao da je ovako toplo kod vas u Zagrebu!   :laughing: :pivo:

--- End quote ---

 :laughing: :good:
Ma nikad ništa ne slikam,pa se izvuce neka  fotka od negdije :uraa:

Ja ne znam jel imam u opce 100 fotki od svih miniča koje sam imao ,sveukupno ( znaci 3 fotke po miniču :wink:), a veci dio je na filmovima i  nešto Fakinovi "polaroid"-i :hid_crazy:

Divac:
Issigonis druže, svaka čast za celu priču.
Tako su ti dobri i duhoviti prateći tekstovi, da ti slike i ne trebaju  :wink:
Srećno i da naslednik uživa u svom miniju.

U zdravlju se čujemo i vidimo.

issigonis:
 :hi:Divac!!!
Još te čekaju kod mene sjedala i neke "Special" sitnice :blush:...valjda cemo i to prebacit :vozimo:

Evo trenutno se radi (ne volim taj termin nego je ispravnije-Brutalac radi :bravo:) na bijelom miniču...

Jedan dan sjedili smo na kavi i baci mi bubu u uho-"joj gle felge se prodaju i kleknule bi ti na auto ko budali šamar "...nebi ništa rekao da jos prije 15-16 godina nisam sam sebi rekao-dosta...to prelazi u ovisnost.to je to...više ništa ne trebam i ne kupujem...Felge i motori...čak sam i prodao 90% felgi i 2/3  svih 1.3 motora...
I eto, 15 godina poslje opet iste radnje...ove bi bile -baš TO!
I nakon malo Delboy kombinacija felge su u gepeku od auta.čuče skrivene da mi žena ne skine skalp.I tak bi ga mogli koristit ko "jelensku kožicu" obzirom na kolicinu kose.
malo klepeču u gepeku pa ja opsujem nosače auspuha i pojacam muziku

Zanimljive 7" negativke :wink:

Ali počeli su nas žestoko gazit na tehnickim pregledima.tako da ce morat doč i adekvatna proširenja.A to mi kvari zamisao kako bi auto trebao izgledat,jer ga još od 1993. (kad sam vidio fotku)imam u najsitniji detalj zamišljenog/skiciranog...ali za crvenog bi bile odlicne.i uklapaju se u sitem slaganja-djelovi mogu donijeti dio.ali nema čiste investicije jer ne smije probiti ciljanu cifru od 300e do registracije.

Tako da opet tražim OZ sa kockicama...5.75x10...pa bi onda najozbiljnije bilo dosta. :hid_crazy: :hid_crazy: :hid_crazy:
Osim ak mi Brutalac ne ubaci kakvu bubu u uho :blush:

Navigation

[0] Message Index

[*] Previous page

Go to full version