Klub i Forum > Predstavljanje automobila članova Foruma

Mini vtec

<< < (15/21) > >>

filip:
Hvala svima na podršci
@Gregor I meni je baš drago da smo se upoznali i popričali, nažalost mini nije bio gotov kada si se vozio ali biće još prilika da ga vidiš u punom sjaju. Veoma mi je drago ako je moj mini nekom bio podsticaj da se upusti u neku sličnu avanturu...
Nemoj biti tako strog prema sebi i BINI-ju, to je jedan veoma simpatičan savremeni auto  :)

Vladimir:

--- Quote from: gregor.tm on August 18, 2016, 20:56:41 PM ---
--- Quote from: Vladimir on August 18, 2016, 20:48:51 PM ---
--- Quote from: gregor.tm on August 17, 2016, 21:58:50 PM ---Sve čestitike!!!!
bilo mi je veoma drago dobro se nagledati svih detalje u živo, popričati i provozati sa Filipom. Hvala!

Svrha Balkanske minijade bi morala biti okupljati takve minije i sa tim omogučiti novi intuzijazam, hrabrost za takve poduhvate i mesto za divljenje...... a ne kao neki što dođu sa novim minijima  :bravo: 

--- End quote ---

I to sa ženinim kabriom  :laughing: E Gregore , Gregore,

--- End quote ---

da baksuz koji je čak uspeo da na putu pokvari krov  :thinking: ..... moj savet.... potrebno je izbaciti sve BINIje iz susreta da se tako nešta nebi više dešavalo. Classic mini rules!  :good:

--- End quote ---
Gregor
Bitni su ljudi i pozitivna energija. Da li je Mini ili Bini ili mozda Zastava 101 to je najmanji problem ako je sve kako treba i ako svi uzivaju ;)
Naravno ..... Classic Mini rules jer nas je on sve ujedinio.

gregor.tm:

--- Quote from: Vladimir on August 21, 2016, 20:21:05 PM ---
--- Quote from: gregor.tm on August 18, 2016, 20:56:41 PM ---
--- Quote from: Vladimir on August 18, 2016, 20:48:51 PM ---
--- Quote from: gregor.tm on August 17, 2016, 21:58:50 PM ---Sve čestitike!!!!
bilo mi je veoma drago dobro se nagledati svih detalje u živo, popričati i provozati sa Filipom. Hvala!

Svrha Balkanske minijade bi morala biti okupljati takve minije i sa tim omogučiti novi intuzijazam, hrabrost za takve poduhvate i mesto za divljenje...... a ne kao neki što dođu sa novim minijima  :bravo:  

--- End quote ---

I to sa ženinim kabriom  :laughing: E Gregore , Gregore,



--- End quote ---

da baksuz koji je čak uspeo da na putu pokvari krov  :thinking: ..... moj savet.... potrebno je izbaciti sve BINIje iz susreta da se tako nešta nebi više dešavalo. Classic mini rules!  :good:

--- End quote ---
Gregor
Bitni su ljudi i pozitivna energija. Da li je Mini ili Bini ili mozda Zastava 101 to je najmanji problem ako je sve kako treba i ako svi uzivaju ;)
Naravno ..... Classic Mini rules jer nas je on sve ujedinio.

--- End quote ---
nema dugmeta za like ;-)

filip:
Novi motor je u miniju  :uraa:



Početa je tabla da se pravi



I najvažnije napravljen je novi bedž  :laughing:

filip:
Ako sve bude OK u subotu i nedelju mini je opet na ušću

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version