Klub i Forum > Predstavljanje automobila članova Foruma

Mini vtec

<< < (14/21) > >>

Vladimir:
Au
Full power

drugmarko:
Jako do bola svaka cast

gregor.tm:
Sve čestitike!!!!
bilo mi je veoma drago dobro se nagledati svih detalje u živo, popričati i provozati sa Filipom. Hvala!

Svrha Balkanske minijade bi morala biti okupljati takve minije i sa tim omogučiti novi intuzijazam, hrabrost za takve poduhvate i mesto za divljenje...... a ne kao neki što dođu sa novim minijima  :bravo: 

Vladimir:

--- Quote from: gregor.tm on August 17, 2016, 21:58:50 PM ---Sve čestitike!!!!
bilo mi je veoma drago dobro se nagledati svih detalje u živo, popričati i provozati sa Filipom. Hvala!

Svrha Balkanske minijade bi morala biti okupljati takve minije i sa tim omogučiti novi intuzijazam, hrabrost za takve poduhvate i mesto za divljenje...... a ne kao neki što dođu sa novim minijima  :bravo: 

--- End quote ---

I to sa ženinim kabriom  :laughing: E Gregore , Gregore,

gregor.tm:

--- Quote from: Vladimir on August 18, 2016, 20:48:51 PM ---
--- Quote from: gregor.tm on August 17, 2016, 21:58:50 PM ---Sve čestitike!!!!
bilo mi je veoma drago dobro se nagledati svih detalje u živo, popričati i provozati sa Filipom. Hvala!

Svrha Balkanske minijade bi morala biti okupljati takve minije i sa tim omogučiti novi intuzijazam, hrabrost za takve poduhvate i mesto za divljenje...... a ne kao neki što dođu sa novim minijima  :bravo: 

--- End quote ---

I to sa ženinim kabriom  :laughing: E Gregore , Gregore,

--- End quote ---

da baksuz koji je čak uspeo da na putu pokvari krov  :thinking: ..... moj savet.... potrebno je izbaciti sve BINIje iz susreta da se tako nešta nebi više dešavalo. Classic mini rules!  :good:

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version