Klub i Forum > Predstavljanje automobila članova Foruma

Mini vtec

<< < (5/21) > >>

filip:
Postoji offshore registracija vozila recimo na Kukovim ostrvima (Cook Islands) samo neznam kolko je to isplativo za minija. Mislim da su troskovi registracije, osiguranja oko 800e godišnje nezavisno od kubikaže, snage, godišta.


--- Quote from: Brutalac on February 09, 2016, 11:11:54 AM ---Odlicno odlicno!
Samo me cudi da si polakirao karoseriju prije svega...mene bi srce bolilo kad bi morao piliti, brusti i slicno na frisko polakiranom Minicu  :thinking:
U biti pricam gluposti jer sam ja napravio istu, i goru stvar na polakiranom Minicu (moja je isprika bila JAAAAKO lose polakiran)

--- End quote ---
Hvala
Planovi za 16v su došli nakon lakiranja, što je velika greška. Nije mi bilo svejedno kada je sečen ali sam nekako preživeo  :)
Sva mesta gde je sečeno ili bušeno posle su zaštićena i ofarbana...

Brutalac:

--- Quote from: filip on February 09, 2016, 22:54:47 PM ---Planovi za 16v su došli nakon lakiranja , što je velika greška. Nije mi bilo svejedno kada je sečen ali sam nekako preživeo  :)
Sva mesta gde je sečeno ili bušeno posle su zaštićena i ofarbana...

--- End quote ---

Da...TOCNO to se i meni "desilo"  :laughing:

Little bastard:
Svaka cast, neznam kome dati glas. Dali  mini vtec ili mini Brutalca.
A sto se tice atesta i registracije ovakvog auta i ovde u MKD je tesko to odraditi. Jedini nacin je da se prvo auto karoseriski sredi onako kako bi finalno izgledao. Komplet sa sportskim sedistama, alu felnama zastitni kafez itd. ali sa standardni motor minija. Dobijete registrovan auto i nalepnicu  i onda vratite mini u garazu potrosite nekoliko dana i montirate svoj jaci motor. Niko vas ne dira jer na sledecem tehnickom pregledu niko ne viri ispod haube. Kod nas ima puno takvih astri, fordova, peugeota, saxa i sta jos vec. A mozete i za svaki pregled da vratite std motor minija.
Ali uvek postoji rizik da vas policija zaustavi, odnese na vanredni tehnicki pregled i onda oduzimanja auta.
Tako da neznam sta je pametnije.
Nacicete vi resenja, niko ko ulozi toliko novca nije bez asa u rukavu.

Vladimir:

--- Quote ---Svaka cast, neznam kome dati glas. Dali  mini vtec ili mini Brutalca.
--- End quote ---
Slazem se sa Little bastard  :hi:
Neverovatni projekti  :bravo: :bravo: :bravo:
Jos jednom  :good: :good: :good:

gajudin:
kod nas samo das papire i dobijes registraciju, ako policajac zna kako izgleda minijev motor ja ga pojedem :laughing:
Tako je i britax prosao pola evrope , slovenacki auto a papiri BG , nista se zivo nije slagalo, ali ko vozi minija Born to be wild :punk:
a atest kod nas mislim da bi bilo ok, neznam sada jer su neke silne izmene ali dok nam ne uvale sve vashe EU zakone ima nade da se kod nas registruje  :mks:

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version