Klub i Forum > Predstavljanje automobila članova Foruma

Mini vtec

<< < (4/21) > >>

filip:
Hvala  :)

--- Quote from: issigonis on February 08, 2016, 22:13:38 PM --- :bravo: :bravo: :hi:
jedno pitanje.
koliko je komplicirano za atest ?
U HR je lakše nač ženu sa tri sise nego atestirati auto,pa zato pitam.

Uglavnom,svaka pohvala na trudu i pedantnosti!
 :good:

--- End quote ---
Živim u Austriji, ovde je praktično nemoguće dobiti atest za ovako nešto

gregor.tm:
Po mojim informacijama austrijska policija nikako nevoli modifikacije.
Najbolje rešenje pre pet godina su bile strane tablice. kao stranca policija te nije dirala. To znam jer su me austrijanci molili ako mogu da minija prepišu na mene i dobiju slovenske tablice kako bi mogli u miru da se voze.
Turbohari iz Beča je za homologaciju 16V glave + turbina + sve modifikacije od prilike pre četri godine platio više nego 3.000€ a i to je trebao nači rupe u zakonu i "ljudima".

filip:
Pogodio si, mini će biti registrovan na strane table  :)
Za neke stvari je moguće dobiti atest (naravno košta i to dosta) ali za ovakve prepravke nemoguće

Brutalac:
Odlicno odlicno!
Samo me cudi da si polakirao karoseriju prije svega...mene bi srce bolilo kad bi morao piliti, brusti i slicno na frisko polakiranom Minicu  :thinking:
U biti pricam gluposti jer sam ja napravio istu, i goru stvar na polakiranom Minicu (moja je isprika bila JAAAAKO lose polakiran)

issigonis:
Kako mene Brutalac  nagovara na "greh" u vidu 16v gti-a,a koji je moguce atestirat u HR (kao neku zadnju granicu za normalni cestovno vozilo) , sve razmisljam i vrtim ideju da osnujemo neku udrugu/mini klub/firmu na nekim Kajmanskim ili slicnim otocma i zaj...mo zakone koristeci mini ko sluzbeno vozilo :bullshit:

Navodno registracija firme dode par stotina USD.

Turbo Hary nam je pricao jos na IMMu 2003 da je morao napraviti papire da mu je zeleni mini 1970 da bi mogao staviti klasicni prednji kraj,svoje felge (sam ih je napravio -to nam je tada zvucalo ko SF roman) i 1.3 turbo, jer kako je rekao Austrijska policiha nije imala detaljan dosje o autima prije 1970.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version