Klub i Forum > Predstavljanje automobila članova Foruma

Austin Mini mk3 1000 1971.

<< < (9/10) > >>

alen.musanovic:
Danas citav dan se pjeskario i evo sad se primer stavlja odma, sutra idem po njega da se radi priprema odma i da se to uradi kako treba pa na farbanje. Probilo je na par mijesta ali nista strasno, vrijedi svake marke pjeskarenje





alen.musanovic:
Samo jedan mali dio "rupica"

issigonis:
Švicarac :blush:ali odličan početak...

Jeste skinuli nosače amortizera :)???

ako mjenjaš zadnji vezni lim ,gornji dio (onaj di se vežu nosaci haube) taj odma uzimaj heritage...ovi zamjenski su SVI za bacit...
ne znam kakvu su ti podovi i pragovi.ako su home made bacaj ih van...I nikako nemoj štedit na zaštiti...Isplatit če ti se sve uloženo...

U svakom slučaju odlična baza.Nemoj štedit na slikama.Daj malo detalje.

alen.musanovic:

--- Quote from: issigonis on May 15, 2016, 20:14:38 PM ---Švicarac :blush:ali odličan početak...

Jeste skinuli nosače amortizera :)???

ako mjenjaš zadnji vezni lim ,gornji dio (onaj di se vežu nosaci haube) taj odma uzimaj heritage...ovi zamjenski su SVI za bacit...
ne znam kakvu su ti podovi i pragovi.ako su home made bacaj ih van...I nikako nemoj štedit na zaštiti...Isplatit če ti se sve uloženo...

U svakom slučaju odlična baza.Nemoj štedit na slikama.Daj malo detalje.


--- End quote ---
Skinuli sve, pod se evo citav upravo sijece i novi ce se staviti... Zanima me za pragove, unutra je hrdja i treba ih mjenjati, gdje ih mogu kupiti/nabaviti jer ovi ne mogu nikako. Gledam malo po internetu ali ne mogu/ne znam da nadjem... Hvala unaprijed :)

Masha:
Ako imas nekog  da ti donese, u Beogradu u Golasu imas sve od limarije da narucis sta ti treba. Ceka se nedelju dve ako nemaju na stanju.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version