Klub i Forum > Predstavljanje automobila članova Foruma

Austin Mini mk3 1000 1971.

<< < (6/10) > >>

Vladimir:
Alene
Moj bivsi Mini i original IMV sa svim svojim karakteristikama
Uzivaj
http://forum.miniclubserbia.rs/index.php/topic,726.0.html

alen.musanovic:

--- Quote from: issigonis on February 11, 2016, 14:33:56 PM ---Ajme.Sad proucavam malo slike.

Obzirom na godinu vjerujem da je "domaci" mini- znaci IMV.

Vecina uvoza su noviji modeli.

Ako je orginal bijeli IMV ,to su bile vrlo rijetke ptice u jatu rijetkih ptica :laughing:

Bilo bi jako vrijedno i ljepo vratit ga u orginal.To sto je netki vremenom mjenjao djelove,moze se vratit natrag.

Precrtaj na A panelu rupe za znakove.Imas i orginal antenu,kolko vidim i cep rezervara...masku...radkape

To bi (po mom skromnom misljenju) bilo jaaaako ljepo napravit cim blize orginalu.

Oplate i sjedala u narancasto/crvenu(ako nades polovno ili stisnut i vremenom narucit iz Newtona ali OBAVEZNO za 850 presvlake jer je JEDINO taj dezen išao na IMV mini 1000 :ded:)!!!

Dva "eksport" zmigavca (oni velki) i obavezno u gume oko prednje i zadnje šajbe-crni keder.

Na zadnju haubu znak austin ili morris...kiklop ura i samo jedan štitnik od sunca

Imao sam ukupno 5 IMVa,dva  skroz orginalna,alu su na zalost otišli.

Osobno bi danas,iskreno i bez preseravanja , rađe složio ili imao IMV 1000 nego 'S' mk1/2/3.

To je inace bio prvi novi obiteljski mini u kojem sam odrastao i u meni budi najvise emocija. :hi:

Sad sam se nabrijao na IMVa :hid_crazy: :laughing:trebam pocet :stekaj:



--- End quote ---
On je original bijeli model jer pise u knjizi koja je dosla uz njega, kad je kupljen, koji je model i boja auta pise da je bijela.
Za sjedista evo sad planiram sta cu i ti mi ovo napises. To cu i uraditi za sjedista tako jer je meni cilj vratiti sto vise u fabricko stanje. Velike zmigavce cu malo teze naci ali probat cu, potrudit cu se. Jedan stitnik od sunca ima i to mi je cudno pravo, sve kontam sto nema drugi haha
A ove rupice na A panelima, za sta je to, ne mogu da skontam nikako? Evo i koja slikica :)



issigonis:
Kutija za radio+ jedan zvucnik!!!
Po to je stari juril u Trst cak!!!Izbaci ovaj cd odma van i neki stari radio sa "kratkom skalom" uglavinjaj.

Velki žmigavci/eksport modeli se mogu nabaviti.Isli su i na Lotuse,Morgane,land rovere cak...Ako ti ne nalete ,javi se.

Ajd da budem ko prodavač Herbalifea- slozi to cim vise u orginal....slozi to cim vise u orginal...sloz.....

Rupe na trokutu su ti za mali znakic plavo srebrni(za export su bili na plavoj podlozi sa srebrnim slovima) British Leyland.precrtaj si trokut i rupe na papir za ubuduce :wink:

Zanimljivo je da nema rupu izmedu prekidaca svjetla/brisaci.inace su imali
 rupi (sluzila je jos na ranim modelima za bravicu) neki besfunkcionalni prekidac,kasnje pumpicu za vodu.

I da jos jedna sitnica-daj g :vozimo:a slozi u orginal

issigonis:

--- Quote from: Vladimir on February 11, 2016, 16:20:25 PM ---Alene
Moj bivsi Mini i original IMV sa svim svojim karakteristikama
Uzivaj
http://forum.miniclubserbia.rs/index.php/topic,726.0.html

--- End quote ---

To je bio odlican minič!
Jedan od prvih cije sam slaganje i dozivljaje pratio id pocetka na forumu
Jel jos na životu?
Izgleda da je vecina bijelih IMVa zavrsila na ovom forumu :wink:
Bijeli su isli za miliciju pa je i to razlog zakaj ih bas i nema.

Vladimir:

--- Quote from: issigonis on February 11, 2016, 18:09:55 PM ---
--- Quote from: Vladimir on February 11, 2016, 16:20:25 PM ---Alene
Moj bivsi Mini i original IMV sa svim svojim karakteristikama
Uzivaj
http://forum.miniclubserbia.rs/index.php/topic,726.0.html

--- End quote ---

To je bio odlican minič!
Jedan od prvih cije sam slaganje i dozivljaje pratio id pocetka na forumu
Jel jos na životu?
Izgleda da je vecina bijelih IMVa zavrsila na ovom forumu :wink:
Bijeli su isli za miliciju pa je i to razlog zakaj ih bas i nema.

--- End quote ---

Jos uvek je u zivotu ali mislim da limarijski broji poslednje dane  :bye:

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version