Klub i Forum > Predstavljanje automobila članova Foruma

Austin Mini mk3 1000 1971.

(1/10) > >>

alen.musanovic:
Moj san je uvijek bio da imam jedno vozilo za svakodnevnicu i neko staro vozilo za svoju dusu. Nakon duge potrage nasao sam bmwa 316i e30 takozvana kockica. Odlazim da je kupim i sve je vec dogovoreno, samo da se rukujemo. Prodavac govori "Jao da mi je rodati jos jedno auto trebaju mi pare a nikako da ga prodam". Moje logicno pitanje je koje je to vozilo. Kada mi je rekao da je Mini u pitanju odma smo otisli do njega. BMW se zaboravio i kupujem Mini 1000 iz 1971. godine. Dovukao kuci, vozao ga po mahali gdje je bio glavna atrakcija i onda ga stavljam iz kuce pod ceradu gdje je tako godinu dana stojao. U septembru 2015 godine odvucen i rastavljen skroz. Prije par dana dosla posiljka iz engleske sa skoro citavim novim eksterijerom. Naredna tura je mehanika. Samo ona dolazi u pocetku februara jer ide preko poznanika u Zagrebu koji nije u Hrvatskoj. Farbanje kada se bude radilo ide na pjeskarenje naravno. Evo par slika vozilice da ne davim. Javljat cu se na ovu temu kako radovi budu napredovali jer je u toku kompletna restauracija



Vladimir:
Srecni radovi  :hid_crazy2: :hid_crazy2:

Divac:
Svaka čast, samo hrabro napred. Srećni radovi, pa se vidimo na nekom od naših sledećih prolazaka ili dolazaka u Sarajevo.
Na putu za Giro di Dalmatia:




nebkv:
Jos jedan iz IMV ere :)
Samo napred :good:

Divac:

--- Quote from: nebkv on January 21, 2016, 16:06:16 PM ---Jos jedan iz IMV ere :)
Samo napred :good:

--- End quote ---

Isti Vladov  :)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version