Klub i Forum > Predstavljanje automobila članova Foruma

Rover Mini Sprite 1275 cm, 94'

<< < (5/9) > >>

issigonis:
Imas poruku.
mislim da ces se morati poigrati sa hidraulikom.
nisam nikad vidio da je otisao sinhron na 4.  brzini.najcesce ode 2/3.

fini spali neki roštilj,dovuci parstolitara pive i pozovi ekipu da ti se složi  minič!

Milos88:
Rostilj i pivo je najmanji problem :)

Danas je lep dan bio pa smo iskoristili i provozali se malo do Bujanovca da upoznamo kolegu MINI 1000 iz 71 godine.



Vlasnik Dobri je takodje veliki zaljubljenik u minije.

Ja se zalim na menjac covek otvori i pogleda a ja nemam gram ulja u kvacilo. Ni gram.  :fgh: :fgh: :fgh: Prazna bocica. Sipali ulje ali i dalje krci. Videcu sutra da ispustim ja vazduh pa mozda resimo problem.

Little bastard:
Tako se Milose siri prijateljstvo u juznim krajevima, ne da mi je Dobri brat nego je veoma ok.
Dogovoritcemo se da te posetimo i da se provozamo do Vlasinskog jezera.

Milos88:
Samo izvolte svi su dobrodosli.  :mks: :mks: :mks:

Danas uzeo da ispustim vazduh iz kvacila i vidim da je ustavri pocepana bocica gde se sipa ulje. Jako malo ali pusta ulje. Zato je i bila prazna boca. Ova glupa selna sto je na crevu za vodu udarala u bocicu i tako je vremenom probusila. Pritom je i Uk ulje napravilo lom ispod upropastilo farbu skroz. Moram to nekako da zalepim. Jel ima mozda neko na prodaju bocicu?

Vladimir:
 Milose88 imam ja polovnu posudu ali treba da se promene gumice dobijes je gratis ;)

Citajuci tvoj post od 21 aprila kada si pisao o problemima oko registracije Minija primetio sam jedan pasus u kome pise



--- Quote ---Ja sam preko clana kluba sakupio potrebne papire, uplatio i poslao u muzej. Medjutim. Kontakt sa tim clanom se prekinuo? Zasto? Ja pojma nemam?
--- End quote ---


Da li je to clan Mini Kluba Srbije ? Kako mislis prekinuo? Nije hteo da se javi na tvoje pozive? Bez ikakvog obrazlozenja ? Molio bih te da nam pojasnis jer Ako jeste clan Mini Kluba Srbije  , kako se on zove jer poenta kluba i clanstva u klubu je medjusobna  pomoc svim clanovima a ne licna korist. 

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version