Klub i Forum > Predstavljanje automobila Ĩlanova Foruma

Mini 79

<< < (16/18) > >>

Brutalac:
Lijepa konstanta u slaganju i uzivanju!  :good:

Masha:
Gotova sezona voznje za ovu godinu pa sam krenula polako da pripremam mini za sledecu.
Konacno je doslo vreme za kocnice. Rasturila sam ih i to deluje sve ok, paknovi imaju mesa, dobosi su ok, prednji malo izrisovani. Cilindri su ok al bih zamenila gumice. Cilindar na zadnjem desnom tocku je zaglvio jedan klip i ne mogu ga izvaditi nikako. Da li neko ima iskustva sa zamenom gumica za prednje i zadnje cilindre, ja sam cula da Sigurnost iz Zrenjanina pravi te gumice? Da li negde mozda dobosi mogu da se nabave a da ne moraju da se narucuju sa spersa i da li mozda neko ima taj zadnji cilindar viska ako ne uspem ovaj moj da odglavim?

nebkv:
Ja sam za remont cilindra i zamenu gumica samo kada je neophodno,to jest kada je tesko naci nov ili je u pitanju neka velika cena
S obzirom da su cilindri za Minija pristupacni kako cenom tako i ponudom na trzistu ja sam svakako za opciju nov
Znam da je ranije Euro auto imao na stanju a preko Gazele komerc se moglo poruciti s obzirom da su zastupnici LPR(4411 njihova sifra za zadnji 19.05mm cilindar)i slicnih firmi koje u ponudi imaju delove za Minije.Imali su i dobose ranije mislim u Euro autu

Masha:

--- Quote from: nebkv on November 21, 2016, 16:44:42 PM ---Ja sam za remont cilindra i zamenu gumica samo kada je neophodno,to jest kada je tesko naci nov ili je u pitanju neka velika cena
S obzirom da su cilindri za Minija pristupacni kako cenom tako i ponudom na trzistu ja sam svakako za opciju nov
Znam da je ranije Euro auto imao na stanju a preko Gazele komerc se moglo poruciti s obzirom da su zastupnici LPR(4411 njihova sifra za zadnji 19.05mm cilindar)i slicnih firmi koje u ponudi imaju delove za Minije.Imali su i dobose ranije mislim u Euro autu


--- End quote ---

Hvala na brzom odgovoru. Ja bih svakako vise volela nove ali ne znam gde da nadjem to ovde u Beogradu. Zvala sam Euro auto kazu mi da odavno nemaju nikakve delove za mini, u Gazeli su mi rekli da dodjem pa da mogu poslati upit proizvodjacu da li nesto imaju ali je to malo verovatno :( Oticic cu sutra svakako do Gazele.

nebkv:
U Gazeli sigurno mogu da nabave jer je prijatelj nabavio za svoj Mini LPR pre mesec dana preko njih i prednje i zadnje
Posto je pravio porudzbinu i ja sam iskoristio i porucio za Ostina zadnje jer ih LPR jos uvek ima u katalogu,da se nadju :)
Trazi im "LPR 4411",to su zadnji za Minije od 1969,mislim da su bili 600-700 dinara komad
http://www.lpr.it/catalogo.php?&lang=en

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version