Klub i Forum > Predstavljanje automobila članova Foruma

Mini 79

<< < (4/18) > >>

Divac:
U lepom društvu  :good:

Masha:
Pedjin Spitfire je suepr, al ipak mislim da ce Porsche 356 biti jos veca atrakcija kad ga sredi  :srce:

Mini danas opet malo radjen:
Stavljene lajsne na tepih, pocela da poliram nosac svetla tablie i uradjena priprema za farbanje krova.
Ako neko ima one plastike na kojim se drze sijalice za svetlo tablice nek mi se javi posto su moje bas u losem stanju.
Stavljen novi zadnji lonac i prohromska cev na kraju.





Da li je neko imao problem sa lajsnama sa Minispares-a koje idu na sajtne. Ja sam uz prosirenja dobila i lajsne koje ne mogu da navucem nikako na sajtnu. Ima li neko resenje ili zna gde se mogu kupiti neke slicne koje mogu da se stave?

Vladimir:

--- Quote ---Da li je neko imao problem sa lajsnama sa Minispares-a koje idu na sajtne. Ja sam uz prosirenja dobila i lajsne koje ne mogu da navucem nikako na sajtnu. Ima li neko resenje ili zna gde se mogu kupiti neke slicne koje mogu da se stave?
--- End quote ---

Mislim da su svi imali problema sa tim lajsnama
sto zbog tvrdoce samih lajsni pa su ih grejali sa fenom ili toplom vodom i tako montirali na Mini
sto zbog gita i neravnina koje se nalaze na samom rubu auta.Po rubovima gde je najtanje , lajsna naleze bez problema ali tamo gde je krivina npr od kraja blatobrana pa prema podu , e tu su muke ako nemas fen da zagrijes
Kod postavljanja treba da imas debele zivce a i srece

--- Quote ---Ako neko ima one plastike na kojim se drze sijalice za svetlo tablice nek mi se javi posto su moje bas
--- End quote ---
Mislim da imam ove plastike .Javljam ako su u dobrom stanju
pozdrav

Masha:
Hvala Vladimire na odgovoru.
Ne znam za lajsne da li ce im grejanje nesto pomoci, probacu. Mislim da je problem sto se u lajsnama nalazi metalni ulozak koji je jako uzak i ne moze da se rasiri na debljinu mojih sajtni (koje su menjane vec dva puta pa je to sad deblje nego sto je bilo fabricki).
Ako ne uspem sa ovim probacu da nadjem neke slicne lajsne koje mogu da se stave.

Evo jedna slika od danas, ofarban krov, ofarbane lajsne i hauba. Slikacu za koji dan po danu pa ce se videti bolje.

Vladimir:

--- Quote ---debljinu mojih sajtni (koje su menjane vec dva puta pa je to sad deblje nego sto je bilo fabricki).
--- End quote ---

Kao sto si napisala.To i jeste najveci problem i razlog zasto nije moguce namontirati originalne lajsne.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version