Klub i Forum > Predstavljanje automobila članova Foruma

1966 Mk1 Morris Mini Minor Super Deluxe

<< < (2/10) > >>

Divac:
Čestitam Luka!!! Odlična kupovina kojom si ušao u klub MK I  :bravo:
Veliki  događaj je i za  :mks:, koji posle šest godina postojanja može biti ponosan i na jedan MK I mini.  :uraa:

icemac:
congratulations, fantastic MKI

 :mks:

Minion:

--- Quote from: Divac on May 22, 2014, 10:21:18 AM ---Čestitam Luka!!! Odlična kupovina kojom si ušao u klub MK I  :bravo:
Veliki  događaj je i za  :mks:, koji posle šest godina postojanja može biti ponosan i na jedan MK I mini.  :uraa:

--- End quote ---

Hvala drugar!! Cim se registruje pada okupljanje i voznja! :)


--- Quote from: icemac on May 22, 2014, 12:43:48 PM ---congratulations, fantastic MKI

 :mks:

--- End quote ---

Thanks man!!


--- Quote from: Vladimir on May 22, 2014, 08:42:21 AM ---Svaka cast i nek je sa srecom!!! mnogo kilometara  :pivo: :pivo: :pivo:

--- End quote ---

Hvala drugar, a ovom prilikom i da kazem i zahvalim se nasem draaagom drugu Predsedniku bez koga verovatno od ovoga ne bi nista bilo, a i Daliboru i Muzeju automobila na pomoci oko papira! Imate po krug od mene :p  :vozimo:

Vladimir:
Bilo mi je zadovoljsto sto sam pomogao.   :vozimo: :vozimo:

Minion:
Carina obavljena, u ponedeljak preuzimanje papira i nadam se registracija!
Samo su me lepo naguzili dragi carinici nase zemlje:
ugovor za auto je na 500e, procena vrednosti je na 500e. Carina je 9000 dinara (15% od ovih 500e) a porez 16000 (24% od ovih 500e i 9000 dinara carine) tako da su verovatno uzeli vecu osnovicu... al dobro, neka im je - nek ode za poplave...

jos samo malo i  :vozimo:

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version