Klub i Forum > Predstavljanje automobila članova Foruma

1966 Mk1 Morris Mini Minor Super Deluxe

<< < (7/10) > >>

gregor.tm:
uuuuuu tek sada vidim Fetinu priču na forumu. izvinjavam se promakloj mi temi.
drago mi je za originalni MK1 na vašim prostorima.  :good:
MK1 je sjajan autič koji ima neke dodatne čari.  :good:
svaka čast za nabavku! :good:
a kako sam ja uvek iskren i bez dlake na jeziku..... trebam reči da se ipak nadam da ostane to standardan mini...... mada vidim da se več polako preslači u worksa.
 

Minion:
Drugar! Oprosti na kasnom odgovoru :)
Nazalost mislim da cu te razpcarati - mnogo sam neiživljen i divalj da vozim kulturan i normalan automobil normalno :) ali svakako postoji opcija da se vrati u original kad se prikupe svi original delovi!


Mali update - krenuli radovi polako... Delovi se lagano skidaju i analiziraju, gleda se sta treba poruciti, a u medjuvremu - stize Carballancer (alat za balansiranje 2 ili vise karburatora), Colortune (staklena svećica za štelovanje smeše) i Accuspark SP8000 (induktivni strob sa digitalnim obrterom i do 60' stelovanje paljenja.)

Biće igranja :D

gajudin:
vidim ja ko ce da steluje nedeljom na kafi paljenje i gorivo, a ima nas dosta sto muci i jedno i drugi :wink:

Minion:
Eto, pogodite pravi odnos kafe, mrezice i krofne a ja stelujem gorivo/vazduh i paljenje :p

Vladimir:

--- Quote from: Minion on October 06, 2014, 23:44:58 PM ---Eto, pogodite pravi odnos kafe, mrezice i krofne a ja stelujem gorivo/vazduh i paljenje :p

--- End quote ---
Moze!!!!!  :good: :good: :good:

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version