Klub i Forum > Predstavljanje automobila članova Foruma

1966 Mk1 Morris Mini Minor Super Deluxe

<< < (6/10) > >>

Minion:
Tako, nego kako :D

Mada, s obzirom da je feta '66 godiste, mozda bi trebalo da bude LBLxxD serija, al nesto mi ne leze ona prosirenja na krilima i 4 maglenke u nizu...

Tako da - CRX90B (89 je bio grupa 3, a to je mnooogoo zeznuto sa aluminijumskim vratima, haubom i olaksavanjem...)

e, nabavih jos jednu knjigu :D



mnogo lepih informacija!

r_dalibor:
Bravo, idemo dalje!  :pivo:

Vladimir:
Jel ti ovo planiraš za Fetu?

Minion:
iiii, tako ti danas Feta na putu kuci, tacnije na parkingu novog Merkatora odluci da kočnice više nisu in, i da ih batali...
A ručna radi... Recimo... Trebalo mi je jos putnika da bismo je lepo povlacili, ali su motor i menjac odradili svoj posao!

Stigao kuci bez incidenta, na svu srecu, i jedno jaako jaaako gadno iskustvo!

Inace, pri osposobljavanju auta sam proverio creva, sve je izgledalo sasvim ok... Zamenio dobose i paknove, ocistio plocice i diskove, i uzivao nekih 3,000km, ali je auto ocigledno resio da je to bio gratis period.

Molim vas, ne sedajte u auto sa neproverenim kocnicama i upravljackim sistemom!!!

Molim vas, ne sedajte u auto sa neproverenim kocnicama i upravljackim sistemom!!!

Molim vas, ne sedajte u auto sa neproverenim kocnicama i upravljackim sistemom!!!

Feta se ovime nazalost povlaci za sezonu 2014, i nadam se da ce 2015 docekati u punom sjaju!

r_dalibor:
uh,uh...srećom ti je to tu u gradu...zamisli da si otišao na Điro!!!

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version