Klub i Forum > Predstavljanje automobila članova Foruma

1966 Mk1 Morris Mini Minor Super Deluxe

<< < (4/10) > >>

johnny02:
svaki detalj je predivan ukljucujuci i magic wand getribu  :good: :good: samo bi ga ja ostavio ovakog u patini ne bi ga farbao  :) :)

Minion:
Hvala drugari! I hvala Divac na super deluxe slikama! :D

Situacija je sledeca - kad sam isao po Fetu (novo ime Minija, beo je i iz Grcke sam ga doterao), ocekivao sam najgore a nadao se najboljem - e, pa i mene jednom da usere! Auto je u 3x boljem stanju nego sto sam se nadao!

Motor pali na saam pogled na kljuc u bravi, i radi sasvim lepo! Trebace stelovanje paljenja ali to je to.
Do sada sam zamenio ulje; skinuo i isprao hladnjak - sutra ispiranje ostatka rashladnog sistema; zamenio creva oko pumpe za gorivo (elektricna SU pumpa); zamenio dobose pozadi i paknove, nastelovao kocnice - prednje diskove i plocice necu dirati, mada videcemo koliko budem presao km preko leta :) - menjaju se jos nosaci motora i gumice koske gornjeg nosaca; sledi pregled kocione tecnosti i pomocnog cilindra kvacila, eventualna zamena, i to bi bilo to ja se nadam... a da, dopunjavanje hydrolastic-a.
Sve su sanse da cu ipak morati da uradim jeftino farbanje, kako bih prosao tehnicki pregled, a nazalost ova bela nije originalna boja...
Ali opet - ja prezadovoljan! Auto ide super, a sad kad ga sredim ce biti jos bolji!!!

 registracija i :vozimo: :vozimo:

r_dalibor:
 :good:  :pivo: :mks:

Divac:
Ko žuri na posao nek ne počinje da gleda  :wink:

https://www.flickr.com/photos/kgfclassiccars/sets/72157644347843843

Minion:
Divac, bre, pa onaj moj je u boljem stanju! :p


Ufff ljudi... Agencija za Bezbednost Saobracaja...
Kao da mi put do i Grcke nije bio dovoljno tezak, sad su mi i ovi seli za vrat!
Nijedan!! automobil uvezen posle 18.04.2014. ne moze da se registruje a da se ne uradi pregled "o saobraznosti". To je pregled gde gledaju da li su brojevi ti koji treba da budu, tockovi ti i ti, planjanje takvo i takvo, kocnice takve i to...
Imam drugara koji radi te preglede i kaze da oni imaju bazu podataka u odnosu na koju oni to pregledaju. Ako ne postoji auto u bazi (moj ne postoji), treba doneti COC sertifikat ili papir od proizvodjaca koji ce biti preveden i overen... Razmisljam se da svratim do Cowley-a da ih pitam za taj papir!£&@!!!*+%#!!
Elem, taj pregled nije problem, samo videti u odnosu na koje podatke da urade glupi pregled, i da li diiivna agencija prihvata papir Saveza Oldtajmera sa pecatom i podacima o vozilu...
Sutra cu znati nadam se...

Tek uglavnom je moj Mini problem agenciji a 80% krseva na ulicama su sasvim"bezbedni"!!!

Glupi zakoni i idiotske agencije. Muka mi je, iskreno...

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version