Klub i Forum > Predstavljanje automobila članova Foruma

Austin Mini - Restauracija

<< < (4/21) > >>

lepibajloni:
Preko koga poruchujes delove iz UK????

Minion:
Sâm... Kontaktirao sam ih da mi jave koliko ce da izadje shipping, pa da sedim i tresem se dok me ne dohvati nasa draga carina da mi oderu kozu s ledja... Ali sta cu, to se ne moze izbeci... Bar uzimam baz VAT-a, pa nece toliko puno vise kostati...
I sa clanarinom TheMiniForuma cu dobiti neki popust... Nije jeftib sport, ali podmazao sam se pa sam spreman :D sve za Minija!
Bice jos porucivanja, pa ako je neko zainteresovan movi ce da se prikljuci!

gajudin:
molim te javi koliko ispadne ,od osnovne pa do krajnje cene,inace da te ne deprimiram i na minipsaresu moras da znas sta kupujes i tamo su pola kinezi i skart kvalitet, zato je tu gregor koji da savet i kaze sta treba kupiti a sta preskociti,sto je najbitnije
samo napred i javi koliko te izaslo
ja sam jednom porucio nosac obrtomera ,platio ga 20 a izaslo me 40e kada sam ga podigao u posti, mal me nije zviznuo slag :0_0:

Minion:
Nikad mi nije bilo jasno kako ova nasa - da ne kazem kakva - carina radi... navodno je ideja da se ne carini nista sto je ispod 60e. Medjutim, ako je nesto ispod 3000e, oni valjda ne gledaju sta je, te dobijes standardnu stopu carine 10%, cak iako su delovi necega sto bi trebalo ocariniti po nizoj stopi... opet, eto tvoj slucaj sa 20e vrednost koja je izasla 40e.
Svojevremeno kad sam narucivao delove za gitarsko pojacalo iz US, vrednost paketa sa sve postarinom je bila 300$, carina je bila nekih 11000 dinara, odnosno 100 evra...
Al sta da radi covek... kad se mora nije tesko...

Minion:
Update:

Peskiranje odradjeno potpuno, procena stete odradjena.
Dosta vise rada je bilo nego sto sam mislio, mnoogooo vise gita nego sto sam mislio. Na nekim mestima, sto kazu, je kriv k'o gudalo, ali da se sve srediti.





































Auto je posle ovoga komplet zasticen Lechler 29107 prajmerom, pocinju radovi i delovi se cekaju!

 :pivo:

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version