Klub i Forum > Predstavljanje automobila Ĩlanova Foruma

Austin Mini - Restauracija

<< < (3/21) > >>

Minion:
Update broj 2.

Skoljka je na peskiranju! i iskren da budem sasvim, spram onoga sto sam video, u mnogo boljem stanju je nego sto sam ocekivao!!!
Bice novih panela koji ce se menjati, ali nista strasno!





















Kupljen je LECHLER dvokomponentni epoxy prajmer kojim se cela skoljka zatvara protiv rdje i to bi trebalo da bude savrseno dobra osnova da ovaj auto nadzivi mene kada se sva limarija uradi kako treba!

Sutra vise slika

gajudin:
lechler je sjajan :good:

Minion:
Nadam se, trazio sam PPG, nigde ga nema... :/

gemini:
Trebalo je skinuti sajtne, pa i trouglove, pa onda ispeskiratii prostor ispod toga, unutar sajtni a ispod panela praga ima
svacega, isto se odnosi ina coskove iza trouglova - na donje poklopce uglova torpeda mislim, pa poklopci zadnjeg veznog lima,
sarke skinuti i proveriti luft u bolcnovima, solidne informacije imas oko motora , ali ne propustaj ni jedan detalj ni oko skoljke,
to se jednom radi, - brze je sporije i jeftinije je skuplje  -  ovo je surova istina !
Sims lajsne - uzduz stubova, takodje skinuti I ispeskariti, u njima se nakupi svacega - korozije !

Pozdrav, Srecno sa radovima !

Minion:
Hvala puno!

Bez brige, mini je u dobrim rukama, ni na cemu se nece stedeti i sad na red dolazi secenje i sredjivanje tih "unutrasnjih" stvari. Dosta stvari vezano za limariju dolazi od minispares-a isto, (iskren da budem nesto nemam posebno poverenje u kineske delove koji kruze, pa kad se radi kako treba i kad je vec porudzbina iz UK velika, sto da ne dodam originalne panele koji su sigurno bar malo kvalitetniji a ne mnogo skuplji) - sutra bi trebalo da odem u obilazak radova, pa se nadam slikama :)

 :pivo:

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version