Klub i Forum > Predstavljanje automobila članova Foruma

Mini 96

(1/16) > >>

drugmarko:
Pozdrav drugari. Evo i ja da se pohvalim novim ljubimcem... Posle skoro dve godine jurcanja, citanja, i gledanja odluka je pala... Predstavljam vam svog mladog minija iz 1996 godine... Na miniju ima da se radi limarija, motor je kvalitetan a ja sam malo je reci odusevljen... Eto, toliko od mene za ovo javljanje...  







mr.Bean:
Svaka čast....  :good: Koliko je plaćen ako nije tajna?

Marko90:
jel to onaj SPI sto se prodavao za 3000e pre koju godinu?

gajudin:
da vlasnik je bila maja sa dorcola , pre toga momak iz bg pa pre njega momak iz ns
njemu je limarija u kanalu i zadnja sasija jer je taj mini uleteo u saht pa pokrivio sasiju pa je to nesto razvlaceno ali koliko mislim to treba  da proveris, inace je  mini spi i dobra prica za jedno lepo sredjivanje,ako nije trajna za koliko si ga kupio

Marko90:

--- Quote from: gajudin on September 07, 2013, 08:41:59 AM ---da vlasnik je bila maja sa dorcola , pre toga momak iz bg pa pre njega momak iz ns
njemu je limarija u kanalu i zadnja sasija jer je taj mini uleteo u saht pa pokrivio sasiju pa je to nesto razvlaceno ali koliko mislim to treba  da proveris, inace je  mini spi i dobra prica za jedno lepo sredjivanje,ako nije trajna za koliko si ga kupio

--- End quote ---

hahaha garant bila plavusa  :laughing:

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version