kafana "Kod natrulog Minija" > Ugledani miniji

Kraljevo, trula visnja

<< < (2/6) > >>

ivan:
Kraljevo, svaka cast!  :good:

Mislim da bi mogli da nazovemo klub "Mini klub Kraljeva i ostatka Srbije"  :)

BaneBRE:
ovaj crni gore je od pboskovic-a mini... prodavao se za 2000e  :thinking:



MilanKV:
Za neki dan izbacujem fotke. Skojjka je ofarbana i zasticena kao i sasije ali je vreme problem.Verovatno si video (mislim na Ivana) koji je takodje metalik vozi ga Pecko limar (onaj na prvoj slici) samo sto  ima neke zastavine alu felne 13-ice i malo je vise podignut.A da ne postoji mini u Kraljevu trula visnja a da nije metalik.Pozdrav svima a posebno mom zemu.

nebkv:

--- Quote from: nebkv on July 23, 2008, 22:57:32 PM ---A postoji mogucnost i da je ovaj u pitanju s obzirom da je u medjuvremenu prebacen na KV tablice

--- End quote ---
Od nedavno vlasnik ovog minija je nas clan Silsnake.Odradio je neke dotrajale stvari na miniju(sajtne npr)i vozi se.Inace mini zaista deluje fenomenalno kada se detaljnije pogleda.Prilicno je fabricki ocuvan,sve je na svom mestu,malo sta je naknadno dodavano.Ima sve plocice ocuvane u motorskom prostoru,pa cak i onu na motoru :).Primetio sam da ima orginalne umetke u zadzepcima levo i desno kod zadnjeg sedista,a bas sam se pitao kako izgledaju,bilo mi je nelogicno da sitnice zavrsavaju na dnu sajtne :rolleyes:

nebkv:
Crni KV 607-73 vise nije u Kraljevu  :(.Juce sam ga video u Cacku,i upoznao novog vlasnika.Kaze da ga je platio 1400e,i bio bi spreman da ga proda za 100e vise.Inace u odnosu na gornju fotku mini je malo nasminkan pre ove prodaje.Ponovo prefarban u crnu boju,krov u belu,svi hromirani detalji u crno,dodati neki aftermarket hromirani detalji(maglenke itd)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version