Klub i Forum > Predstavljanje automobila Ĩlanova Foruma

Odg: Pomalo Beli mini :)

<< < (6/12) > >>

Vladimir:
I onda nocna mora
Dan posle povratka iz Grcke ,na sajmu, ostanem bez brzina.
I naravno ,,,,,,,AMSS I majstor
27/OKTOBAR/2014

Nastavak sledi.......

Brutalac:
Odlicna pricai odlicne fotke!  :bravo:

To sto si ostao bez brzina mozda je samo ispao stift iz stangice koja ulazi u getribu...znalo se to desavati...
Ako je samo to onda je popravak cas posla, A AKO nije to, onda je selector fork (mjenjacka vilica) otisla ili iskocila...slijedi vadjenje motora  :bljak:

I jos jedna stvar koju sam primjetio kod JAKO puno Minija koji se slazu, tj. zadnjih Minijevih mostova...
Jako puno ljudi prilikom montaze novih gumenih nosaca zadnjeg mosta, gumice prednjih nosaca stavlja naopako.





Znam da je cak i na Mini Sparesovom crtezu tako nacrtano ali to je krivo naspram kako se montiralo originalno tvornicki.
Ovaj veci dio gumice sa obodom mora ici sa unutarnje strane nosaca, izmedju nosaca i mosta.





Ne znam zbog cega je na Sparesovoj stranici krivo nacrtano, ali izgleda da zbog toga crteza ljudi najcesce montiraju naopako...
SVe sto treba je pogledati/provjeriti na nekom Mk4 Miniju kojemu nikada nije skidan most  :wink:

Vladimir:

--- Quote ---I jos jedna stvar koju sam primjetio kod JAKO puno Minija koji se slazu, tj. zadnjih Minijevih mostova...
Jako puno ljudi prilikom montaze novih gumenih nosaca zadnjeg mosta, gumice prednjih nosaca stavlja naopako.
--- End quote ---


Brutalac
Da li je kod mene postavljeno pravilno ili pogresno ?
Koje su posledice pogresnog motiranja gumica?

Vladimir:

--- Quote ---To sto si ostao bez brzina mozda je samo ispao stift iz stangice koja ulazi u getribu...znalo se to desavati...
Ako je samo to onda je popravak cas posla, A AKO nije to, onda je selector fork (mjenjacka vilica) otisla ili iskocila...slijedi vadjenje motora  :bljak:

--- End quote ---
Desilo se bas ono za sta nisam bio spreman
Motor napolje  i golgota  :0_0:  Novembar 2014 god.

Vladimir:

--- Quote from: Vladimir on February 04, 2016, 12:55:12 PM ---
--- Quote ---I jos jedna stvar koju sam primjetio kod JAKO puno Minija koji se slazu, tj. zadnjih Minijevih mostova...
Jako puno ljudi prilikom montaze novih gumenih nosaca zadnjeg mosta, gumice prednjih nosaca stavlja naopako.
--- End quote ---


Brutalac
Da li je kod mene postavljeno pravilno ili pogresno ?
Koje su posledice pogresnog motiranja gumica?


--- End quote ---
Kod tebe je pogresno...posljedice...iskreno ne znam ali ako mogu procjeniti, most nije toliko fiksiran koliko je kad gumice stoje pravilno...
Mozda nema posljedica ali samo primjecujem da dosta ljudi to stavlja naopako...
Moje je misljenje da je sa razlogom stavljeno tako pa tako ja i stavljam prilikom montaze...

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version