Klub i Forum > Predstavljanje automobila članova Foruma

Mini 1000 Browny

<< < (9/11) > >>

r_dalibor:
Rekao bih da je jako dobro ofarban. Falken, mislim da su odlične gume u odnosu na cenu!

Mr Mini:
Farba ima koje griješke al za prvih 10 godina je odlična, onda če ipak opet bit trul i treba če ič opet od početka.
A Falken gume sam kupio zbog cijene. Ja imam Minija za vozit samo u ljepom vremenu. Do sada sam se vozio samo 2 puta kad je bila kiša. Snjeg gleda samo skroz prozor u garaži.
Jučer htio sam da ga stavim na snjeg i napravim koju fotku. A kad sam došao kuči opet padao je snjeg. I još snježi, tako da opet nemam ni jedne fotke u snjegu do sada.

I da stavim još jednu fotku:



Od prvog dana imao sam probleme sa hladnjakom, al svaki put kad sam se vozio, dolio sam malo vode i tako je bilo OK, al nekog dana u začetku ljeta 2012, izginula sva voda u hladnjaku. Hladnjak imao je veliko luknjo. I tako došlo do mog prvog šraufanja.
(Da znam motor nije ljep i ofarban, al nekog dana do 2020  :blush: bit če i ovo sređeno.)

Mr Mini:
Hladilnik mi je kolega zavario i tako radi Mini dalje. Bolje nego prije.
Iskao sam još koje fotke od ljeta 2012 al žao ih nemam puno.
Napravio sam puno kilometara al nisam napravio puno slika.

Zamjenjao sam auspuh sa ovim:
http://www.minispares.com/product/Classic/Exhaust_and_manifold/Standard%20exhaust/GEX177.aspx?1107&ReturnUrl=/shop/classic/Exhaust~and~manifold/Standard~exhaust.aspx|Back%20to%20shop

Sada ima smrad samo zunaj, ne smrdi više u Miniju.
I hitno mogao sam da ga preizkusim - otišo na izlet na Rakitno ...


... al kad čovjek ide na more, mora da pronađe još koji Mini ... nađen u Barbarigi ...


... al kad se ljeto izteka čovjek oče da spravi Minija na varno ... u vojaški bunker...


... i vojaci znali su kakve morajo da budejo mere vrat bunkera  :)



mr.Bean:


Odlične fotke !!!!   :good:

Mr Mini:
Prije 2 dana Minija odpeljao sam na svjež zrak ...


... na ovaj fotki vidi se i novi auspuh...


... al sad čeka u mojoj garaži ljepe dneve, bez snega na cjesti, da se opet :vozimo:

Ovdje i moj najnoviji USB:

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version