Klub i Forum > Predstavljanje automobila članova Foruma

Mini 1000 Browny

<< < (6/11) > >>

Mr Mini:
Kad je zadnji prozor otvoren onda ima još malo mirisa u Miniju. Sa prednje strane imam dobru izolaciju, tako da nema problema sa prednje strane.
Neznam šta bi moglo da bude.

Znam da nije to normalno, jel kad sam bio mali imali smo crvenog Minija u 85 godini i bilo je ovo normalno. Nikakav miris nije bio u Miniju.

Pa da vam još stavim koju fotku Minija.

Bio sam na izletu u Cerknici:




I na izletu na 10. mednarodnem potujočem muzeju (Slovenija, Avstrija, Madžarska, Hrvaška):







Imao je dobro družbo:
 

A prvi put spavao je zunaj:

Vladimir:

--- Quote from: Mr Mini on February 05, 2013, 10:30:51 AM ---Kad je zadnji prozor otvoren onda ima još malo mirisa u Miniju. Sa prednje strane imam dobru izolaciju, tako da nema problema sa prednje strane.
Neznam šta bi moglo da bude.

Znam da nije to normalno, jel kad sam bio mali imali smo crvenog Minija u 85 godini i bilo je ovo normalno. Nikakav miris nije bio u Miniju.

--- End quote ---

onda je biti definitivno nesto oko izduva, ili izduvna grana ili selna gde se spaja izduvna i auspuh (najcesce bude tu problem)

Aman:

--- Quote from: Vladimir on February 05, 2013, 12:04:22 PM ---
--- Quote from: Mr Mini on February 05, 2013, 10:30:51 AM ---Kad je zadnji prozor otvoren onda ima još malo mirisa u Miniju. Sa prednje strane imam dobru izolaciju, tako da nema problema sa prednje strane.
Neznam šta bi moglo da bude.

Znam da nije to normalno, jel kad sam bio mali imali smo crvenog Minija u 85 godini i bilo je ovo normalno. Nikakav miris nije bio u Miniju.

--- End quote ---

onda je biti definitivno nesto oko izduva, ili izduvna grana ili selna gde se spaja izduvna i auspuh (najcesce bude tu problem)

--- End quote ---

proveri gumu oko rucice menjaca da li dihtuje. ume i tu da ulazi dim ukoliko auspuh nije dobar.

Mr Mini:
Sad imam nov auspuh. Pogledao sam i oko gume menjača, al tamo je sve OK.
Sad ima smrad u Miniju samo kad otvorim prozor. Sa početka mi nije radila ventilacija i tako sam mogao da imam otvoren prozor, al sad kad radi puno je bolje.
Ja oču da bi radilo kao mora al neznam šta još da radim oko tega. 

Vladimir:
Moj problem je resen tako sto sam ugradio LPG u Mini  :) :) :ded:

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version