Klub i Forum > Predstavljanje automobila članova Foruma

IMV kombi

<< < (12/13) > >>

gregor.tm:
hočemo slike, slike, slike!  :punk:  :uraa:

r_dalibor:
ajmo, slike,slike,slike.... :uraa:

Little bastard:
Kombi je imao voznju do Bugarske i Grcke i mislim da je bio ok, osim neki "mali" defekt na povratku iz Bugarske.
Imamo slike iz njegovu prelepu unutrasnost ali nikako nemogu da ih postavim. Zaista neznam zasto. Pokusao sam da postavim i neke druge slike od minija koji je bio na skup oltajmera ovde u Skoplju ali nista.

Little bastard:
Pa drugari zaista sjajan kombi. Imali smo vikend u poseti zapadnih krajeva Makedonije, tacnije Skoplje, Mavrovo, Galicnik i obrnuto.
Putovali smo dve porodice a da ne pricam o stanje gepeka. Bio je prepun svega i svacega sto nam je trebalo. Mislio sam da ce odustati na potegu Mavrovo - Galicnik ali kombi je samo gurao napred. Kad mislim odustao nemislim na neki kvar ali posto je uspon veci sa jakim krivinama i puno nezgodnik dugih pravaca gde i auto nekad ne ide kako treba kombi je samo terao napred. Zaista nemam reci auto koji je stajao dvanaesetak godina na jedno mesto a sada da tako sluzi.
Bilo je lepo posebno sto se ljudi okretaju i fotografisu kombija.
Ima samo jedan problem koji se mora resiti a to je buka u kabini. Do negde 85 pa i 90 km/h. u kabini se nekako moze razgovarati iznad toda trebaju slusalice kao kod McLarena.
Zaista lepi test, za dva meseca jedanput Bugarska pa dva puta Grcka i to u kratak rok a sada ovo zaista 5ca.
Pozdrav svima.

mr.Bean:
a slike?

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version