Author Topic: Pokusaj da se predstavim  (Read 5114 times)

Offline boris032

  • Novajlija
  • Posts: 8
Pokusaj da se predstavim
« on: November 03, 2012, 17:40:14 PM »
Zdravo, moje ime je Boris, moja situacija sa minijem je pomalo komplikovana, jer trenutno ga NEMAM   :cry2: ali intenzivno trazim minija za sebe. Tek par dana sam prisutan tj. na forumu ali sam precitao sve postove. Minija intezivno trazim i nasao sam par komada koje nisam primetio da pominjete. Vrlo-veoma bi mi dobro dosla pomoc na sta da obratim paznju prilikom kupovine dragog mi automobila. Pozdrav svima

Offline Zikica65

  • Aktivan
  • Posts: 23
Odg: Pokusaj da se predstavim
« Reply #1 on: November 03, 2012, 17:58:03 PM »
sta te zanima ja imam dobrog gt 0643610940 javi se poz. i dobro dosao

Offline boris032

  • Novajlija
  • Posts: 8
Odg: Pokusaj da se predstavim
« Reply #2 on: November 03, 2012, 18:18:25 PM »
Hvala na dobrodoslici, najvise me zanima na koje detalje treba obratiti paznju pri kupovini minija? Koje je godiste tvoj 1275 i  koja bi bila cena? Da budem iskren vise me zanima da kupim minija za rad da bih ga sredio po svom. Ali nije iskljucena kupovina kljuc u ruke.

Offline gajudin

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.187
  • bomraketabona
Odg: Pokusaj da se predstavim
« Reply #3 on: November 03, 2012, 18:53:52 PM »
pozdrav druze, drago mi je da si se pridruzio
 sto se tice minija pogledaj malo u predtstavljanju automobili i isto ih je mucilo, pa je detaljno objasnejno, da ne ponavljamo dva puta, cim nadjem vremena precesljacu i ostaviti link ovde
samo na pred i hrabro svako nadje sebi sudjenog minija :mks:
ZIV JE MINI UMRO NIJE!!!!

Offline boris032

  • Novajlija
  • Posts: 8
Odg: Pokusaj da se predstavim
« Reply #4 on: November 03, 2012, 19:06:10 PM »
Vec sam gledao jednog minija u Kraljevu, mini izgleda extra na razdaljini od 50m ali kad ga zagledah (kao laik)  :hid_kid: vidim svasta, izmedju ostalog rupu u podu da macka moze uci. Lik ga ceni 1000eur i daje jednog kompletnog ali jako trulog za delove. Razmisljam. :wall2:

Offline nebkv

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.083
Odg: Pokusaj da se predstavim
« Reply #5 on: November 03, 2012, 20:04:08 PM »
Dobrodosao :)
Ako to 032 u imenu oznacava Cacak mozda bi bilo dobro da pogledas jedan Mini koji je letos bio u Zablacu.Cuo sam da se prodaje.To je bivsi Milanov Mini
http://forum.miniclubserbia.rs/index.php/topic,119.60.html
Koje je boje taj sto si gledao u KV?Ima jedan crni neregistrovan u gradu,ici cu ovih dana da ga slikam.Drugi je Pepijev sa foruma
Doduse ne znam gde je zavrsio ovaj plavi na dnu teme
http://forum.miniclubserbia.rs/index.php/topic,402.msg10507.html#msg10507
A bio je jedan i u Ribnici na prodaju pre neku godinu,vlasnik je direktor neke firme koji navodno ima jos jednog ili dva

Offline boris032

  • Novajlija
  • Posts: 8
Odg: Pokusaj da se predstavim
« Reply #6 on: November 03, 2012, 20:13:22 PM »
Za tog u Zablacu znam, ali nisam znao da je na prodaju. Sto se tice tog u Kv kojeg sam gledao, zute je boje stoji vec neko duze vreme u nekom magacinu u industrijskoj zoni i skontao sam iz price magacionera da gazda ima jos tog trulog koji se zaista nalazi u Ribnici. Trulog nisam gledao jer sam zurio ali izgleda da se prica poklapa sa tvojom u vezi tog direktora.

Offline nebkv

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.083
Odg: Pokusaj da se predstavim
« Reply #7 on: November 03, 2012, 20:56:15 PM »
Da,to su ti Miniji.Svojevremeno je cenio 500e ovog u Ribnici
Plavi je kod Dragana Dolovica koji vozi crnog a bivsi vlasnik Milan mi sinoc rece da je cuo da se prodaje
U Cacku su svojevremeno bila cak tri Minija na prodaju
Crni koji je decko iz Ca kupio u Kraljevu(na sredini linkovane teme iz mog prethodnog posta gde je plavi na dnu,KV 607 73)
Zatim ovaj sa reklamama picerije
http://forum.miniclubserbia.rs/index.php/topic,560.15.html
I poznati sa TSS i oglasa
http://forum.miniclubserbia.rs/index.php/topic,347.0.html
« Last Edit: November 03, 2012, 20:58:39 PM by nebkv »

Offline boris032

  • Novajlija
  • Posts: 8
Odg: Pokusaj da se predstavim
« Reply #8 on: November 03, 2012, 21:18:00 PM »
Vec sam zvao drugara u vezi plavog i crnog u Zablacu, malo je komplikovana situacija koju necu komentarisati ovde ali cu zasigurno otici da ih pogledam . Da li slucajno znas stanje tog u ribnici?

Offline nebkv

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.083
Odg: Pokusaj da se predstavim
« Reply #9 on: November 03, 2012, 22:13:53 PM »
Nisam ga gledao,iz price Mini je za rad.E sada koliko je truo pitanje je dok se ne pogleda,ali svakako je u losijem stanju nego taj kog si gledao u magacinu kada ga daje pride :)
Dragan je ranije vozio nekog narandzaste boje,ne znam da li je tog prefarabao u crno,verovatno jeste
http://forum.miniclubserbia.rs/index.php/topic,559.0.html

Offline boris032

  • Novajlija
  • Posts: 8
Odg: Pokusaj da se predstavim
« Reply #10 on: November 03, 2012, 22:19:57 PM »
Definitivno cu pogledati i tog u Ribnici (cim dograbim malo vremena). Mada sam primetio da su mi kriterijumi vezani za limariju previse strogi jer sam navikao na mnogo mladja vozila bez "rupetina" u limariji. Ali cu morato malo realnije da gledam minije jer ipak imaju malo vise godinica.

Željko

  • Guest
Odg: Pokusaj da se predstavim
« Reply #11 on: November 05, 2012, 20:11:01 PM »
imam ja minija na bg table tek registrovan i sa njim imam dosta rezervnih delova pa ko te interesuje javi se