Klub i Forum > Predstavljanje automobila članova Foruma

mini little bastard

<< < (11/11)

r_dalibor:
malo kasnim...ali pozdravljam ovako stručnu analizu!  :good:

Little bastard:
Ajde da i ja obrisem malo prasine sa ovu temu kao sto je vec neko napisao. Samo ukratko motor je nekako spasen ali mislim da nije to ono sto bi trebalo biti.
Danas je mini kompletno ociscen i sutra ide a jednu fotosesiju za jedan list ovde kod nas. Posle citavih sest meseci ponovo izlazi u setnju. Nadam se da ce se ovih dana malo vise voziti kako bi bio spreman za minijadu. Za sada toliko i samo da se zahvalim G-dinu Ruzicu za podatke koje su mi bile potrebne. Pozdrav i vidimo se.

Little bastard:
http://lider.mk/2015/11/08/revija-na-oldtajmeri-vo-gazi-baba/

Pozdrav do site

Little bastard:
Pokusavam vec duze vreme da postavim neke fotografije ali bezuspesno, valjda ce sada nesto ispasti. U to mi je pomogao G-din Ruzic jer ja nisam puno vest sa kompjeterima ali nema veze.
Ovo je Mini IMV davne 1992 godine na startu brdske trke Vodno 92

A ovo je isti mini u 1993 godine koji je bio kompletno obnovljen i spreman za klasu hobi 1600 za nas sampionat ali samo bez roll bara i kadu. Nazalost nikad se nije posle toga pojavio na stazu jer su se puno promenila pravila kod nas tako da smo uzivali vozeci i divljajuci sa nime.

Pokusacu da pronadzem jos neke fotografije i to samo zbog Issigonisa jer je decko spomenuo IMV. Mislim da imam jednu sliku od pravog mini ino coopera koji posedzuje drugar mog brata.

Navigation

[0] Message Index

[*] Previous page

Go to full version