Klub i Forum > Predstavljanje automobila članova Foruma

mini little bastard

<< < (9/11) > >>

gregor.tm:
 :good:
mini pozdrav little bastardu! pa se vidimo uskoro!

Little bastard:
Danas je mini registrovan tako da sutra jedna kraca voznja i onda u Petak pravac Tara.

gregor.tm:
vidimo se! sretan put!
PS: moj je još na dizalici. danas nisam uspeo da završim repariranje zadnjih ramena.... ali biče do sutra ;-)

r_dalibor:
ajde, ajde makine da se srede! :vozimo:

Little bastard:
Pa drugari, mini je ponovo bio na skup ali na skup oltajmera u Ohridu.
Ovo je prva godina da se organizuje u Ohrid i bilo je zaista divno. Nazalost bili su samo tridesetak auta iz Makedonije, Srbije i Bugarske. Imali smo i malu voznju kroz grada i malo van tako da sve u svemu OK. Nije bilo nagrade samo pohvalnice za sve ucesnike. Srce i dusa bili su mi puni jer su se svi decaci i devojcice fotografisali oko minija. Bili su tu i ljudi u godinama koji su bili odusevljeni i naravno vratili se u godine kada su i oni "vozili" mini.
Sada ono najbitnije, u razgovoru sa ogranizatoru skup ce se odrzavati svake godine u sredinu Augusta ali bice i prava reli trka po svim pravilama. Auta bi morali da poseduju sve homologirane prerade bice i tu i cekiranje i servisna zona sa odprilike 150km voznje. Organizator mi je rekao da je vec stupio u kontaktima sa ljudima sirom YU. i ljudima iz Bugarske i Turske. Projekt pocinje da se realizuje pocetkom Januara sledece godine i nadam se na veliki broj i vasih auta.
Ovo je i prava prilika da se najzad zavrsi i pojavi mini Ruzica.
Za sada toliko i pokusacu da postavim i neke slike.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version