Klub i Forum > Predstavljanje automobila članova Foruma

mini little bastard

<< < (3/11) > >>

Little bastard:
Pozdrav od MKD
Najpre jedno objasnjenje za Gregora, little bastard je manji Jovicin brat cij si mini vozio kod tebe u Mariboru.
Jovica nikad ne kontaktira na forumima.
Druga bitna stvar po meni posto vidim da sve ima vise i vise zainteresovanih ljubitelja minija, ( da ne trose dragoceno vreme) na sklapanje nekakvog minija koji su vec neki majstori nazalost upropastili.
Ja i moj brat radili smo puna cetiri meseca na nasem minijem koji potsecam bio je u izvrsnom stanju ali morali smo da ga malo obnovimo jer ste uspeli da nas sakupite na izvrsnim skupovima.

ovo je mini na minijadi 2009



ovo je mini dan kada smo poceli sa radovima i njegova unutrasnost.





ovo je trenutak da sam poceo da se kajem sto smo poceli da radimo i kad sam bio uplasen jos koliko ima na njemu da se radi ( to je majstor Glisa zaduzen za alat koji baca iskre i covek koji je doveo minija do ovo stanje ) naravno uz moju pomoc.



mini pre farbanje





najzad olaksanje mini ofarban i vratena njegova original maska po sugestijama Petra iz SLO (hvala ti druze)





i na kraju ponovo mini



imam preko 400 slika ali da vas ne gnjavim, znam da vecina se ne slazu samnom ali bolje sakupite novac i gubite vrebe na internetu da pronadzete neki mini koji bi ste kupili (novije godiste). Zeleni sportpack trazili smo puna cetiri meseca i isplatilo se kosta vise nego radovi na nekom starijeg ali bar imate slobodno vreme.
A ukoliko ste reseni da spasite neki mini onda potrazite dobrog majstora i dogovorite tacan termin za zavrsetka minija jer kod nas u MKD su takozvani majstori veliki LAZOVI i uvek sa zadovostvom rade na neki drugi novii auto nego na minija.
Za sada toliko
Pozdrav od Gjozinski

Little bastard:
Majstor Glisa pre nedelju dana i njegov sportpack

Majstor Glisa danas (nikad dosta od KS)

gregor.tm:
bravo za radove!
vidim da se radi na kozmetiki ;-)
dali znači to i da ste radili na KS?

Divac:
Bravo, lepo izgleda nema šta.

Little bastard:
Nije samo rec o kozmetici, ta ista kombinacija boje je i kod crvenog minija cak iz 95 godine kada je prvi put kompletno pravljen. Kod sportpacka, promenili smo bregastu, radili malo vise na glavu i promenili zupcanike u menjacu. Ocekujemo dobro ubrzanje i dosta veliku krajnu brzinu. Ako imamo srece da nas ne uhvati policija stize video iduce njedelje. Ali samo ako bude sve u redu. Pozdrav

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version