Klub i Forum > Predstavljanje automobila članova Foruma

united colours of BMC

<< < (3/7) > >>

r_dalibor:
Bravo Gregore, svaki tvoj komentar sve nas puno obraduje i zato uvek nestrpljivo čekamo da se javiš!  :pivo:

gregor.tm:
za koji dan dolazi i prevod na srpski!

ta sedaj izgleda nekako tako:


seveda se postavitev menja.... in vsake toliko časa zaradi primanjkovanja prostora naredim kakšno novo polico, regal itd.


brez dvigalke si več ne znam predstavljati dela na miniju:


delovne površine je bilo na začetku dovolj. reševal sem jo z izvlečnimi mizami..... vendar jih že dolgo primanjkuje:


tako je bilo nekoč, ko je bilo še vse bolj ali manj prazno


bilo je potrebno narediti tudi črno belo vzdušje ;-) ..... seveda brez nalepke miniforum.si tudi ne gre!


od zunja je bolj skromna oz. nedokončana. se pa občasno ustavijo prijetni miniji.


slika je bila narejena lani poleti, pri skoraj 40C stopinjah  :D,na sliki sta Jeff in Sophie,  ko smo dan pred pričetkom poti na balkansko minijado šele začeli z vgradnjo motorja v minija.


tudi ponoči ob cca 1:30 je bilo več kot 30 stopinj.
torej 6 ur pred pričetkom poti na balkansko minijado smo šele zmontiral na novo sestsavljen motor v minija.
na koncu se je pivo res prileglo.


dokler sem jaz delal na svojem miniju sta Jeff in Sophie postorila še zadnje servise kugl oz. končnikov:


ob dveh zjutraj smo bili pripravljeni za na pot:


še ena nočna fotka!
Francesco Mizzerali s svojo italijansko ekipo (znani kot glavni organizatorji letošnjega mednarodnega srečanja minijev IMM2013 v toscani, kjer je trenutno prijavljenih že več kot 4.500 minijev!).
ob cca. 23 ponoči me kliče Francesco, da imajo težavo na poti na madžarsko z lučmi njihovega minija. ni problema, naredil sem prostor v garaži, problem odpravili in potem zabredli globoko v noč  ;)


obilo užitka mi nudijo čudovite mašine, posebnih minijev. ni ga čez užitek, ko greš skozi vsak vijak, vsak sestavni del in čakaš na prvi vžig in kilometre. na sliki je Mk1 cooper 998 motor na hidrolastik mostu:


res je da je večina motorjev zelenih.... vendar te barve se ne naveličaš.
tukaj je še en lani skončanih motorjev:


zelo simpatičen 850 motor z cooper glavo in odmično! posrečena kombinacija!
http://s1028.beta.photobucket.com/user/gregor_tm/media/inno%20MK3/IMG_0515_zpsd24f9bf2.jpg.html?sort=3&o=19

na bloku se vidi, da gre za starejši blok iz leta 1970!


včasih si moram pomagati s škripcem:


še zadnji vijaki pred montažo:


in pripravljen je za montažo!


pred dnevi je bil čas za pripravo nove sezone!


nekaj glav ima tudi 11 lukenj  :angelic-green:


največja veselja so mi pravi motorji. tisti, ki se končajo s črko S! nekoč sem jih samo gledal od daleč, samo posamezne dele.... danes pa moram priznati, da mi je v veliko veselje tudi kakšnega oživeti. velika hvala na zaupanju.


S-ova razlika je zelo vidna! najbolj me pa navdihujejo izumi lastnikov motorja in skrbno ter varnostno blindiranja lukenj  :clap:


še en zgleden primer!


poslikanih primerov glede zadelanih luknej motorja imam še dosti in upam, da bo še priložnosti, da prikažem skrben odnos lastnikov do svojih motorjev.

Marko90:
covece pa ovo je i vise nego bolesno  :) san snova  :good:

Divac:
Gregore, pa ne mogu da verujem da neko tebi može nešta prigovoriti, a pogotovo ne za neko sebično čuvanje znanja, tajni...Pa šta misle što si dobio titulu PROSVETITELJ. Hvala ti za sve što si učinio za balkansku mini scenu.
Garaža je san snova. Napunio si je sa prelepim detaljima, knjige, felne, volani, reli table, delovi, suveniri, Cooper na dizalici...Ne zna se jel' biblioteka, muzej, ili radionica o kojoj mogu da sanjaju i mnogi Englezi. Ma Japanci je se ne bi postideli. Platio bi ulaznicu i zauzeo onu drvenu đačku stolicu iiiiiiii  :blink:

Mr Mini:
Gregor jel so možda i tebe premamili svi "čevapi, pljeskavice, narodnjaci, rakija, vino, pivo ..." :laughing:

Al za garažo mogu reči samo  :good:      i      :bravo:

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version