Klub i Forum > Predstavljanje automobila članova Foruma

united colours of BMC

(1/7) > >>

gregor.tm:
čuo sam več kako je Gregor ove godine zaspao.... nema ga puno na forumu, stalno kao nešta zaposlen, uvek u gužvi, bez vremena itd...... i imate pravo. ali jedan od razloga je i da sam svo slobodno vreme investirao u moju novu garažu.

naravno poslednjih nekoliko godina radio sam na kući.... i ove godine došla je na red garaža. nadam se da če vam se sviđati. radovi su još u toku. tu če biti tek nekoli slika, mada su stare več dva meseca.

aha,.... još nešta.... zašto topic pod imenom united colours of BMC????
pošto sam za početak izabrao BMC boje- od minija za garažu.

evo prvih fotki:


garaža ima mesta za tri minija + jednog na dizalici. sveukupno 4 minija. drugi deo garaže (nije na slici) je još za tri minije.... ali taj deo na žalost nije još završen i u njemu stoji Elf ;-)

boja garažnih vrata, ormariča i dizalice je u tartan red kakvom su bili farbani stari cooperi.


pod je iz kvarca i boja je almond green. to je meni draga klacična boja minija i ostalih engleskih minija. pod podrovlja i uskoro police su u old english white boji (koliko se je mogla uhvatiti nijansa na drvetu).


dizalica je isto oldtimer. godinama sam tražio dizalicu starog dizajna te na jednu nogu. kad sam skoro otišao po nju u nemačku, našao sam je za pola cene u mom kraju. to se zove sreča. evo našao sam je skoro baćeno iza jedne garaže:


inače garažu sam počeo graditi pre nekoliko godina, ova slika mi je najdraža jer sam znao da nikada neče više biti tako prazna:


prvi dan kad je dobila od krov, od sreče nisam silazio iz nje:


uskoro su se u nju naselili 1275 motori:


nakon njih miniji:


kako nije bilo polica niti vremena.... počelo se je zatrpavanjem:


februara ove godine u največoj zimi počeli smo sa izolacijom podkrovlja:



nakon toga izolacija poda + cevi za podno grejanje:


pa majstori za pod:



 
nadam se da sutra počnem sa spremanjem alata i da napravim svežu fotku...... mada je garaža več sada puna  :blink:

jovanovski:
Lepo, lepo, lepo......

r_dalibor:
E ovo je pravo opravdanje što te nije bilo na forumu.
 Kakva garaža, kao iz snova! :good: 
 Biće pravo uživanje sklapati minije i zimi kad je topli pod!
 Oduševio si me, čestitam!
 :uraa:

mean:
Garaza je predivna  :srce:
Nista bez porodice Snoj  :pivo:

gregor.tm:

--- Quote from: mean on July 20, 2011, 10:59:44 AM ---Garaza je predivna  :srce:
Nista bez porodice Snoj  :pivo:

--- End quote ---

Drago Snoj je nekako več kum garaži. njegova pomoč je zaista bila neopisiva.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version