Klub i Forum > Predstavljanje automobila članova Foruma

Mini 1275 GT 1975

(1/12) > >>

nebkv:
Da nakon Bogija predstavim jos jednog GT-a,kupljen u Cacku


Na ovom mestu je stajao bar deset godina,a verovatno i vise.Prvi put sam ga video pre 3-4 godine kada sam bio u potrazi za nekim Minijem koji bi mi posluzio za delove
Vlasnik nije tada bio siguran da li bi ga prodao,uzeo je broj od mene i na tome se zavrsilo
Nedavno sam bio u prolazu i kako sam imao viska vremena resih da svratim da vidim sta je sa Minijem,tada su i nastale gornje fotke
Vlasnik nije bio tu,ali njegov otac mi je dao broj da se cujemo da li ima nesto novo po pitanju prodaje.Dobio sam potvrdan odgovor,kao i to da dobijam jos jedan Mini u delovima uz njega
Nakon par dana odlazim i preuzimam sve ponudjeno
Kada je stigao kod mene dobio je jedno umivanje  :) kao i skidanje svih "dodatnih" delova



U veoma dobrom stanju je limarijski,menjane su samo sajtne.Struja je katastrofa,sve je prepravljeno,motor nije njegov 1275




Imam i neka pitanja.Na njemu su napred diskovi za 12.Od kada je GT dobio 12ice?
Na par mesta sam uporedjivao osnovne podatke motora sa GT-a i sa Austina 1300.Po njima zakljucujem da su to prakticno isti motori?

bogi:
svaka cast ,ti sad od svih modela imas pojedan  :good:puno uspeha u sredjivanju valda ce se nekad nasi gt sresti :hid_crazy:

Sinisa:
Super što se pojavljuju sve više. Baš smo bili u nestašici sa GT-jima.


--- Quote ---.Na njemu su napred diskovi za 12.Od kada je GT dobio 12ice?
--- End quote ---

To je ubudženo naknadno.

BaneBRE:
nije :)

Sinisa:
Šta samo "nije"... obrazuj nas ako znaš istoriju. :)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version